«EXPO BEAUTY 2007» ՑՈՒՑԱՀԱՆԴԵՍ` ԳԵՂԵՑԿՈՒԹՅԱՆ ԳՐԱՎԱԿԱՆ
«Մոսկվայի տանը» նախօրեին տեղի է ունցել «LOGOS EXPO Center»-ի կազմակերպած «EXPO BEAUTY 2007» չորրորդ միջազգային մասնագիտացված ցուցահանդեսի բացումը: «Եռօրյա ցուցահանդեսի ընթացքում առողջության և գեղեցկության ոլորտում տեղական առաջատար, ինչպես նաև արտասահմանյան ընկերությունները հնարավորություն կունենան ներկայացնել իրենց ապրանքներն ու ծառայությունները»,- Panorama.am-ի թղթակցի հետ զրույցում ասաց «LOGOS EXPO Center»-ի ցուցահանդեսային կրթության և առողջապահության բաժնի ղեկավար Ադա Քոչարյանը:
Ինչպես նշեց նա, յուրաքանչյուր կին երազում է գեղեցիկ և էլեգանտ տեսք ունենալ տարվա բոլոր եղանակներին, և հատկապես Նոր Տարվան:
«Ցուցահանդեսում ներկայացված գեղեցկության, կոսմետոլոգիական սրահները, հագուստ և բիժուտերիա ներկայացնող խանութները, ֆիթնես ակումբները, մերսողները, դիմահարդարները, հարսանյաց սրահները, էսթետիկական բժշկական կազմակերպությունները, հրատարակչությունները կարող են ապահովել այդ ամենը»,-նշեց նա: Ի դեպ նշենք, որ տղամարդիկ նույնպես կարող են գտնել իրենց պահանջներին համապատասխան ծառայություններ:
Ցուցահանդես-վաճառքին ներկայացված են նաև «Զատիկ» մանկատան երեխաների պատրաստած բացիկիները, ձեռքի աշխատանքները: «Ավելի քան 45 մասնակից ունենք: Հյուրեր ունենք Իտալիայից, Ռուսաստանից, Իրանից»,-ասաց նա:
Նրա խոսքով, այս ցուցահանդեսի հիմնական նպատակն է ապրանքների և ծառայությունների ներկայացումը, ֆիրմայի գովազդը և իմիջի ձևավորումը, նոր գործնական հարաբերություններ հաստատումը: «EXPO BEAUTY 2007» չորրորդ միջազգային մասնագիտացված ցուցահանդեսը կշարունակվի մինչև դեկտեմբերի 16-ին:

LOGOS EXPO Center opened EXPO BEAUTY 2007 fourth international professional exhibition in Moscow House yesterday. “Leading local and foreign companies in health and beauty will have the chance to exhibit their products and services in a three-day event,” Ada Kocharyan, education and health department head of LOGOS EXPO Center told Panorama.am. She said every woman wants to be in beautiful shape in all seasons of the year especially during the New Year. “The beauty, cosmetology halls, clothes, bijouterie shops, fitness clubs, massagers, wedding saloons, esthetical medical organizations, publishing house can ensure that,” she said.
Postcards prepared by children of Zatik orphanage are presented during the sale. “We have more than 45 participants. We have guests from Italy, Russia and Iran,” the organizer said.
The exhibition will run until December 16.