Հայ-ռուսական միջկառավարական հանձնաժողովի համանախագահները հանդիպել են միմյանց
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Ռուսաստանի Դաշնության տրանսպորտի նախարար, Հայ-ռուսական տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի համանախագահ Իգոր Լևիտինին։
Կառավարության տեղեկատվության ու հասարակայնության հետ կապերի վարչության հաղորդմամբ, հանդիպման ընթացքում Հայ-ռուսական տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի համանախագահներ Տիգրան Սարգսյանը և Իգոր Լևիտինը քննարկել են Հայ-ռուսական տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի վերջին` 11-րդ լիագումար նիստի արձանագրության կետերի կատարման ընթացքը։ Նշվել է, որ Հանձնաժողովի 12-րդ լիագումար նիստն անցկացվելու է այս տարի Ռուսաստանի Դաշնությունում։
Հանդիպման ավարտին ՀՀ վարչապետը և ՌԴ տրանսպորտի նախարարն ստորագրել են արձանագրություն քննարկման արդյունքների հիման վրա։

Co-Chairs of the Armenian-Russian intergovernmental commission on economic cooperation meet in Yerevan
Prime Minister Tigran Rargsyan received today the Russian Minister of Transportation, Co-Chair of the Armenian-Russian intergovernmental commission on economic cooperation Igor Levitin.
According to government’s information department, during the meeting the Co-Chairs of the Armenian-Russian intergovernmental commission on economic cooperation Tigran Sargsyan and Igor Levitin discussed the process of implementation of the protocol of the intergovernmental commission latest 11th sitting. It was noted the 12th sitting of the intergovernmental commission will be held in Russia this year.
At the end of the meeting Armenian PM and Russian Minister signed a protocol basing on the results of the discussion.