Այսօր Orange-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան Կաննի կինոփառատոնի մասնակցության 2 հոգու պատվավոր հյուրի ուղեգիր հանձնեց Orange-ի «Խոսենք» ձայնային ծառայության բաժանորդներից մեկին` Երևանի բնակիչ, քսանամյա Մանե Մելիքսեթյանին: Կաննի փառատոնի այս ուղեգիրն Orange-ը նախատեսել էր Orange Կինո ծառայությունից օգտվողների համար, ովքեր կինո կգնային ապրիլի 26-ից մինչև մայիսի 8-ն ընկած ժամանակահատվածում և իրենց տոմսի հատուկ հատվածը կգցեին «Կաննի» համար նախատեսված արկղերում: Մայիսի 10-ին Երևանում և Գյումրիում տեղադրված արկղերը պաշտոնապես բացվեցին, և պատահականության սկզբունքով ընտրվեց մեկ տոմս:
«Շնորհավորում ենք Մանեին այս հաջողության համար: Արկղից մենք դուրս բերեցինք 553 տոմս, և այս անգամ բախտը ժպտաց Մանեին, որը չնայած արդեն առիթ ունեցել էր օգտվելու Orange Կինո ծառայությունից, սակայն այս հատուկ ժամանակահատվածում միայն մեկ անգամ էր գնացել կինո դիտելու: Սա իսկապես կոչվում է «բախտը բերել»: Վստահ եմ, որ այս ճամփորդությունն անմոռանալի է լինելու նրա համար: Սիրով հանձնում եմ նրան այս նվերը և ցանկանում, որ ապագայում նույնպես նրան սպասեն մեծ ու փոքր անակնկալ հաջողություններ», - ընկերության հասարակայնության հետ կապերի բաժնի փոխանցմամբ` ասել է Orange-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:
Արդեն ավելի քան 10 տարի ի վեր Orange-ը Կաննի միջազգային կինոփառատոնի պաշտոնական գործընկերներից է, և այս ավանդական գործընկերության շնորհիվ Orange Արմենիան արդեն երկրորդ անգամ հնարավորություն ունեցավ իր բաժանորդներից մեկի համար անմոռանալի դարձնել Կաննի միջազգային կինոփառատոնը:

20-летняя Мане выиграла путевку на Каннский фестиваль по итогам розыгрыша «Оранж Армения»
20-летняя жительница Еревана Мане Меликсетян выиграла две путевки на Каннский международный кинофестиваль по итогам розыгрыша, организованного компанией «Оранж Армения». Путевки счастливице вручил сегодня генеральный директор компании Бруно Дютуа.
Розыгрыш состоялся между теми абонентами компании, которые воспользовались услугой «Кино» в период с 26 апреля по 8 мая. 10 мая в Ереване и в Гюмри были открыты специальные ящички, куда участники розыгрыша бросали корешки своих билетов, и из них случайным методом быль извлечен один билет.
«Мы поздравляем Мане. В ящичке было 553 билета, и судьба улыбнулась Мане, которая за время розыгрыша сходила в кино всего лишь раз. Это действительно просто везение. Я уверен, что для нее это станет незабываемым путешествием. С любовью вручаю ей этот подарок и желаю, чтобы в будущем ее вновь ждали подобные сюрпризы», - сказал Бруно Дютуа.
Компания «Оранж» свыше 10-и лет является официальным партнером Каннского международного кинофестиваля, и благодаря этому традиционному партнерству уже во второй раз «Оранж Армения» делает незабываемый подарок своим абонентам.