«ԱրմենՏել»-ը շարունակում է «SMS ամառ» ակցիան մինչև սեպտեմբերի 30-ը
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարում է բջջային կապի կանխավճարային համակարգի բաժանորդների համար «SMS ամառ» ակցիայի երկարաձգման մասին: Ակցիայի շրջանակում մինչև 2011թ. սեպտեմբերի 30-ը բաժանորդները, ակտիվացնելով «SMS ամառ» ծառայությունը, կարող են յուրաքանչյուր օրվա առաջին 20 ներցանցային հաղորդագրություն ուղարկել 0 դրամ սակագնով:
«Ծառայությունը մեծ համբավ է վայելում, այդ իսկ պատճառով մենք որոշեցինք երկարաձգել «SMS ամառ» ակցիան և նվիրել մեր բաժանորդներին առավելագույն հաճելի շփում և ամառային տրամադրություն», - նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«SMS ամառ» ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել զանգահարելով 067420 հատուկ համարին, հավաքելով *110*20# USSD-հրահանգը կամ ուղարկելով SMS հաղորդագրություն 0674 կարճ համարին 20 տեքստով: «SMS ամառ» ծառայությունն ապաակտիվացվում է զանգով 067421 հատուկ համարին, *110*21# USSD-հրահանգով կամ 0674 կարճ համարին 21 տեքստով SMS հաղորդագրությունով: Ծառայության ակտիվացման արժեքը կազմում է 200 դրամ, իսկ օրական բաժանորդավճարը` 20 դրամ: Ծառայության շրջանակում օրվա ընթացքում առաջին 20 ներցանցային SMS հաղորդագրության արժեքը կազմում է 0 դրամ: Ներցանցային հաղորդագրությունները` սկսած 21-ից, ինչպես նաև դեպի այլ ցանցեր ուղարկվող SMS-ները տարիֆիկացվում են համաձայն բաժանորդի սակագնային փաթեթի:
Ծառայությունը հասանելի է Beeline բջջային կապի բոլոր սակագնային փաթեթների կանխավճարային համակարգի բաժանորդ հանդիսացող ֆիզիկական անձանց, բացառությամբ «Շարժական ինտերնետ» սակագնային փաթեթների բաժանորդների:

Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о продлении акции «SMS лето» для абонентов мобильной связи предоплатной системы расчетов. В рамках акции до 30 сентября 2011 года данные абоненты, подключив услугу «SMS лето», смогут ежедневно отправлять до 20 внутрисетевых коротких сообщений по тарифу 0 драм, сообщили в пресс-службе компании.
«Услуга пользуется большой популярностью. Поэтому мы решили продлить сроки акции «SMS лето» и подарить нашим абонентам максимум радостного общения и летнего настроения, несмотря на уже наступившую осень», - сказал директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Подключить услугу «SMS лето» можно, позвонив на специальный номер 067420, отправив USSD команду *110*20# или отправив SMS на номер 0674 с текстом 20. Отключение услуги осуществляется звонком на специальный номер 067421, USSD командой *110*21# или отправкой SMS на номер 0674 с текстом 21. Стоимость подключения услуги составляет 200 драм, а ежедневная абонентская плата – 20 драм. В рамках услуги стоимость первых 20 внутрисетевых SMS в течение дня составляет 0 драм. Тарификация внутрисетевых сообщений, начиная с 21-го в течение дня, и SMS на другие сети осуществляется в соответствие с тарифным планом абонента.
Услуга доступна абонентам, являющимся физическими лицами всех тарифных планов предоплатной системы расчетов мобильной связи Beeline, кроме абонентов тарифных планов «Мобильный Интернет».