«ԱրմենՏել» -ը և Travelling Connect-ն առաջարկում են բոնուսներ ռոումինգում րոպեների դիմաց
««ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն դարձել է Travelling Connect միջազգային ծրագրի բացառիկ գործընկերը Հայաստանում: Բոլոր այն օտարերկրացիները, ովքեր օգտվում են ռոումինգից և հանդիսանում եմ Travelling Connect ծրագրի մասնակից, գտնվելով «ԱրմենՏել»-ի ցանցում, կարող են ստանալ 1 մղոն կամ 1 բալ (կախված ընտրված ծրագրից) յուրաքանչյուր ելքային զանգի 1 րոպեի դիմաց: Հետագայում կուտակած միավորները նրանք կարող են օգտագործել այնպիսի ճանաչված ընկերություններում, ինչպիսք են Hilton, Marriot, Alitalia, Royal Brunei Airlines, SN Brussels, Air France, KLM, Malaysia Airlines, TAP Portugal, THAI Airways-ը և այլն: Այս ծրագրի գործընկեր են հադիսանում այնպիսի հայտնի օպերատորներ ինչպիսք են T-mobile, Vodafone, NTT DoCoMo,Mobistar, Digicel և այլն: Այս մասին հայտնում են ընկերության մամուլի բաժնից:
«ԱրմենՏել» ընկերությունը, որպես երկրի խոշորագույն կապի միասնական օպերատոր, շարունակաբար զարգացնում է ծառայությունների տրամադրման համակարգն` անակնկալներ մատուցելով իր բաժանորդներին: Այսուհետ մեր ցանցում ռոումինգ ծառայություններից օգտվողներին, մենք առաջարկում ենք ոչ միայն որակյալ կապ, ժամանակակից տեխնոլոգիաներով հագեցած ցանց, հաճախորդների սպասարկման և տեղեկատվական շուրջօրյա ծառայություններ, այլ նաև բոնուսներ կուտակելու լրացուցիչ հնարավորություններ»,- նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Travelling Connect ծրագրի մասնակցությունն անվճար է: Մասնակից դառնալու համար անհրաժեշտ է գրանցվել www.travellingconnect.com կայքում:

Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) стала экслюзивным партнером международной программы Travelling Connect в Армении. Иностранцы, пользующиеся услугами роуминга и являющиеся участниками программы Travelling Connect, при нахождении в сети «АрменТел» за каждую минуту исходящего вызова получат 1 милю или 1 балл (в зависимости от выбранной клиентом программы лояльности). В дальнейшем они могут использовать накопленные мили, либо баллы на услуги, предоставляемые компаниями-партнерами программы Travelling Connect, в частности, Hilton, Marriot, KLM, Air France, Alitalia, Royal Brunei Airlines, SN Brussels, Malaysia Airlines, TAP Portugal, THAI Airways и пр. Партнерами программы в разных странах являются такие операторы связи как T-mobile, Vodafone, NTT DOCOMO, Mobistar, Digicel и др.
«Являясь крупнейшим универсальным оператором страны, компания «АрменТел» периодически расширяет спектр услуг. Отныне всем пользователям роуминга в нашей сети мы предлагаем не только качественную связь, современную технологически развитую сеть, круглосуточные информационные услуги и обслуживание абонентов, но также и дополнительную возможность накопления бонусов», - отметил Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Участие в программе Travelling Connect бесплатно. Для участия необходимо зарегистрироваться на сайте www.travellingconnect.com и выбрать одну из предлагаемых программ лояльности.