«ԱրմենՏել» ընկերությունն իջեցնում է «SMS-փաթեթ» ծառայության գները
«ԱրմենՏել» ՓԲԸ (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է Beeline բջջային կապի կանխավճարային համակարգի բաժանորդների համար «SMS-փաթեթ» ծառայության գները նվազեցնելու մասին:
Ընկերությունից մանրամասնում են, որ ծառայությունը հաճախորդներին հնարավորություն է տալիս կառավարել ծախսերը, ձեռք բերելով 50, 100 կամ 300 ներցանցային SMS փաթեթներ: Կախված ընտրված փաթեթից, նոր առաջարկում գները նվազեցված են մինչև 25 տոկոս: Այսպես, միացնելով «SMS-փաթեթ 50ե ծառայությունը, հաճախորդը կստանա 50 SMS 450 դրամով, «SMS-փաթեթ 100ե` 100 SMS 750 դրամով և «SMS-փաթեթ 300ե` 300 SMS 1500 դրամով:
«Մենք շարունակում ենք առաջարկել հաճախորդներին զանազան հնարավորություններ կապի վրա ծախսվող գումարն օպտիմալացնելու համար: Նոր, ավելի գրավիչ սակագներով «SMS-փաթեթ» ծառայությունը թույլ կտա բաժանորդներին խնայել գումար, չնվազեցնալով շփումը», - նշեց «ԱրմենՏելե ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«SMS-փաթեթ» ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել զանգահարելով 0674N հատուկ համարին, որտեղ «N» ձեռք բերվող հաղորդագրությունների քանակն է (50,100 կամ 300): Փաթեթի գործողության ժամկետը 30 օր է, սկսած ակտիվացման օրվանից: Ձեռք բերված SMS-ների կամ ծառայության գործողության ժամկետի սպառման դեպքում հաղորդագրությունների սակագինը հաշվարկվում է ըստ բաժանորդի սակագնային փաթեթի:
Փաթեթի գործողության ժամկետը կարելի է երկարացնել` միացնելով լրացուցիչ փաթեթ, այս դեպքում չօգտագործված հաղորդագրությունները տեղափոխվում են նոր փաթեթ: Մանրամասն տեղեկատվություն չօգտագործված հաղորդագրությունների և SMS-հաշվեկշռի գործողության ժամկետի մասին կարելի է ստանալ զանգահարելով 0697 համարին կամ հավաքելով *106# հրահանգը:

Компания «АрменТел» снижает цены на услугу «SMS-пакет»
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о снижении цен на услугу «SMS-пакет» для абонентов предоплатной системы расчетов мобильной связи Beeline. Услуга позволяет клиентам оптимизировать расходы, приобретая пакеты по 50, 100 или 300 внутрисетевых SMS, сообщили в пресс-службе компании.
В новом предложении, в зависимости от выбранного пакета, цены снижены до 25 процентов. Так, подключив «SMS-пакет 50», клиент получит 50 SMS за 450 драм, «SMS-пакет 100» - 100 SMS за 750 драм и «SMS-пакет 300» - 300 SMS за 1500 драм.
«Мы продолжаем предлагать клиентам различные возможности для оптимизации расходов на связь. Услуга «SMS-пакет» с новыми, еще более привлекательными ценами позволит абонентам экономить средства, не сокращая общения», - отметил директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Подключить услугу «SMS-пакет» можно, позвонив на специальный номер 0674N, где «N» приобретаемое количество SMS (50, 100 или 300). Срок действия пакетов - 30 дней с момента подключения. После использования приобретенного количества SMS или окончания срока действия SMS-пакета сообщения будут тарифицироваться согласно тарифному плану абонента. Продлить срок действия SMS-баланса можно, подключив дополнительный пакет, при этом неизрасходованные сообщения добавятся в новый пакет. Получить информацию о количестве неизрасходованных SMS и сроке действия SMS -баланса можно позвонив на номер 0697 или набрав команду *106#.