«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարում է «Էքսկլյուզիվ լայն» շարքի կորպորատիվ սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար «Ինտերնետ-փաթեթներ» և «SMS-փաթեթներ» ծառայությունների գործարկման մասին: Ծառայությունները թույլ են տալիս ուղարկել/ստանալ տվյալների ծավալի և կարճ հաղորդագրությունների որոշակի քանակ ֆիքսված բաժանորդավճարի դիմաց և խնայել ավելի քան 80 տոկոս ինտերնետ-տրաֆիկի և ավելի քան 50 տոկոս SMS հաղորդագրությունների գծով:
Ակտիվացնելով «Ինտերնետ-փաթեթ 40» ծառայությունը հաճախորդը կստանա 40 ՄԲ ծավալ 800 դրամով, «Ինտերնետ-փաթեթ 100»` 100 ՄԲ 1600 դրամով, «Ինտերնետ-փաթեթ 240»` 240 ՄԲ 3000 դրամով և «Ինտերնետ-փաթեթ 440»` 440 ՄԲ 4000 դրամով: «SMS-փաթեթ 40», «SMS-փաթեթ 100», «SMS-փաթեթ 140» և «SMS-փաթեթ 240» ծառայությունների ակտիվացման դեպքում հաճախորդին տրամադրվում է դեպի Հայաստանի բջջային ցանցեր համապատասխան քանակի կարճ հաղորդագրություններ ուղարկելու հնարավորություն, համապատասխանաբար, 600, 1200, 1600 և 2200 դրամով:
«Կորպորատիվ գործընկերների հանդեպ հոգատարությունը միշտ գտնվում է Հայաստանի միասնական օպերատոր` «ԱրմենՏել» ընկերության ուշադրության կենտրոնում: Հաշվի առնելով մեր հաճախորդների ցանկությունները, մենք առաջարկում ենք դարձնել գործարար հաղորդակցությունն ավելի հարմարավետ և մատչելի` տրամադրելով շարժական ինտերնետը և կարճ հաղորդագրությունները նոր, իջեցված սակագներով: Ծառայությունների փաթեթները թույլ են տալիս հաճախորդին ինքնուրույն կարգավորել սակագինը, ելնելով իր պահանջներից», - նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Բաժանորդը կարող է միաժամանակ օգտագործել և «Ինտերնետ-փաթեթները», և «SMS-փաթեթները»: Ծառայությունները կարելի է ակտիվացնել դիմելով Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակներ կամ Կորպորատիվ հաճախորդների ծառայություն: Ծառայությունն ակտիվացնելիս հաճախորդին տրամադրվում է փաթեթի ձեռք բերման օրվանից մինչև ամսվա վերջ ընկած ժամանակահատվածին համապատասխան ՄԲ-եր/SMS-ներ, իսկ յուրաքանչյուր հաջորդ ամսվա սկզբում ընտրած փաթեթն ակտիվանում է ավտոմատ կերպով: Չօգտագործված մեգաբայթերի ծավալի վերաբերյալ տեղեկություն ստանալու համար անհրաժեշտ է մուտքագրել 0674006 հրահանգը, իսկ չօգտագործված կարճ հաղորդագրությունների քանակի վերաբերյալ` 0674004: Ակտիվացված ինտերնետ կամ SMS փաթեթն ապաակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է դիմել, Կորպորատիվ հաճախորդների ծառայություն կամ զանգահարել Հաճախորդների սպասարկման ծառայություն 0611 հեռախոսահամարով:

«АрменТел» предлагает «Интернет-пакеты» и «SMS-пакеты» абонентам корпоративных тарифных планов линейки «Эксклюзив лайн»
16:28 15/12/2011
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о запуске услуг «Интернет-пакет» и «SMS-пакет» для абонентов постоплатных корпоративных тарифных планов линейки «Эксклюзив лайн». Услуги позволяют клиентам отправлять/получать определенный объем трафика и коротких сообщений за фиксированную ежемесячную плату и экономить более 80% на интернет-трафике, и более 50% - на SMS, сообщили в пресс-службе компании.
Подключив услугу «Интернет-пакет 40», клиент получит 40 МБ за 800 драм, «Интернет-пакет 100» - 100 МБ за 1600 драм, «Интернет-пакет 240» - 240 МБ за 3000 драм и «Интернет-пакет 440», клиент получит 440 МБ за 4000 драм. При подключении услуг «SMS-пакет 40», «SMS-пакет 100», «SMS-пакет 140» и «SMS-пакет 240» клиент получит возможность отправлять соответствующее количество коротких сообщений на номера операторов Армении за 600, 1200, 1600 и 2200 драм соответственно.
«Забота о корпоративных партнерах всегда находится в центре внимания универсального оператор Армении – компании «АрменТел». Учитывая пожелания своих клиентов, мы предлагаем им сделать деловую коммуникацию удобной и доступной, предоставляя им мобильный интернет и короткие сообщения по новым сниженным ценам.
Пакеты услуг позволят пользователю самостоятельно настраивать тариф в соответствии со своими потребностями», - отметил директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Абонент может одновременно использовать и «Интернет-пакеты», и «SMS-пакеты». Подключить услуги можно, обратившись в Службу по корпоративным продажам или Офисы продаж и обслуживания Beeline. При подключении услуги клиенту предоставляется объем трафика/SMS в соответствии с периодом со дня подключения пакета до конца месяца, а в начале каждого следующего месяца выбранный пакет активируется автоматически.
Для получения информации об объеме неиспользованных мегабайтов необходимо набрать 0674006, а для получения информации о количестве неиспользованных SMS - 0674004. Для отключения активированного пакета необходимо обратиться в Службу по корпоративным продажам, офисы продаж и обслуживания Beeline или позвонить в Службу обслуживания клиентов по номеру 0611.