«ԱրմենՏել»-ի Hi-Line-ի գներն իջեցված են
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարում է Hi-Line ծառայության Like նոր սակագնային փաթեթների գործարկման մասին: Առաջարկից կարող են օգտվել, ինչպես նոր այնպես էլ գործող բաժանորդները: Hi-Line սակագնային փաթեթի «Like 1024», «Like 2048» և «Like 3072» ամսավճարը կազմում է համապատասխանաբար 4500 դրամ, 6000 դրամ և 8000 դրամ:
«Ամանորյա տոների նախաշեմին «ԱրմենՏել» ընկերությունն ուրախ է ինտերնետից օգտվողներին տեղեկացնել մատչելի գնով նոր Hi-Line ծառայության սակագնային փաթեթներին միանալու հնարավորության մասին: Իջեցնելով ամենաճանաչված լարային ինտերնետ ծառայության սակագները, կապի միասնական օպերատորը բարձրացնում է երկրում ինտերնետ-հասանելիության մակարդակը և հերթական անգամ հանդես է գալիս որպես ոլորտի զարգացման նախաձեռնող` ինչպես մայրաքաղաքում, այնպես էլ Հայաստանի շրջաններում», - նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ակցիայի շրջանակում նոր բաժանորդները կարող են միանալ Like սակագնային փաթեթին, ստանալով անվճար ADSL-մոդեմ, առանց առաջին ամսվա բաժանորդավճարի: Hi-Line ծառայության գործող բաժանորդները, որոնց պայմանագիրը չխզելու ժամկետը լրացել է, կարող են միանալ Like սակագնային փաթեթներից ցանկացածին: Ծառայության գործող բաժանորդները, որոնց պայմանգրի չխզման ժամկետը չի լրացել, վերակնքելով պայմանգիրը, կարող են միանալ ավելի բարձր արագությամբ Like սակագնային փաթեթին: Այն բաժանորդներն, ովքեր օգտվում են 3ՄԲ/վ թողունակությամբ փաթեթից կարող են անցնել «Like 3072» փաթեթին:
Անցումը նոր Like սակագնային փաթեթներին չի գործում «Մեգա Ամառ», «Մեգա Աշուն» և «Անցկացրու ձմեռն Ինտերնետում» ակցիաների շրջանակներում միացած բաժանորդների համար: Ակցիայի պայմանների վերաբերյալ մանրամասն տեղեկատվություն կարելի է ստանալ www.beeline.am կայքում կամ Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակներում:

«АрменТел» снизил цены на услугу Hi-Line
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о запуске новой линейки тарифных планов Like услуги Hi-Line. Предложением могут воспользоваться как новые, так и действующие абоненты услуги. Ежемесячная абонентская плата ТП Hi-Line «Like 1024», «Like 2048» и «Like 3072» составляет 4500, 6000 и 8000 драмов соответственно, сообщили в пресс-службе компании.
«В преддверии новогодних праздников компания «АрменТел» рада сообщить всем интернет-пользователям Армении о возможности подключиться к новым тарифам Hi-Line по доступной цене. Снижая цены на самую популярную услугу проводного интернета, универсальный оператор повышает уровень интернет – доступности в стране и в очередной раз выступает инициатором развития сферы, как в столице, так и в регионах Армении», – отметил Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Новые абоненты могут подключиться к ТП Like в рамках акции и получить модем и первый месяц пользоваться услугой бесплатно. Действующие абоненты Hi-Line, у которых истек срок не расторжения, предусмотренный договором, могут, перезаключив договор, перейти на любой из тарифных планов Hi-Line Like. Действующие абоненты услуги, у которых не истек срок не расторжения, предусмотренный договором, могут, перейти на ТП Like, обеспечивающий более высокую скорость, перезаключив договор. Абоненты, пользующиеся пакетом пропускной способностью в 3Мб/с могут перейти на аналогичный пакет Hi-Line Like.
Возможность перехода на новые тарифные планы Hi-Line Like не действует для абонентов, подключившихся в рамках акций «Мега Лето», «Мега Осень» и «Проведи зиму в интернете». Более подробную информацию можно получить на сайте www.beeline.am или в ближайшем офисе продаж и обслуживания компании.