«ԱրմենՏել» ընկերության բաժանորդները կարող են կասեցնել ֆիքսված կապի ծառայությունը և չվճարել քաղաքային հեռախոսի բաժանորդավճարը
16:56 23/12/2011
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարում է բաժանորդի ցանկությամբ ֆիքսված կապի ծառայությունը ժամանակավորապես կասեցնելու հնարավորության մասին: Հաճախորդը կարող է անջատել ֆիքսված հեռախոսը մեկ ամսից մինչև մեկ տարի ժամկետով և չվճարել ծառայության դիմաց նշված ժամանակահատվածում` պահպանելով իր հեռախոսահամարը:
«Միասնական օպերատորի այս առաջարկը հիմնված է հաճախորդների առաջարկությունների վրա և արդիական է այն մարդկանց համար, ովքեր նախատեսում են մեկնել արձակուրդ և նախապես գիտեն, որ չեն օգտվելու քաղաքային հեռախոսից որոշակի ժամանակ: Կամ հակառակը` որոշ ժամանակահատված չեն պատրաստվում օգտագործել հեռախոսը ամառանոցում, բայց ցանկանում են պահպանել համարը, առանց բաժանորդավճարի», - նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ֆիքսված կապի ծառայությունը ժամանակավորապես կասեցնելու հնարավորությունից կարող են օգտվել «ԱրմենՏել» ՓԲԸ հանրային էլեկտրոնային հաղորդակցության ամրակցված ցանցի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդները: Այդ նպատակով անհրաժեշտ է լրացնել համապատասխան հայտ Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակում:

Абоненты «АрменТел» могут приостановить услугу фиксированной связи и не платить за городской телефон
16:59 23/12/2011
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о возможности временно приостановить услугу фиксированной связи по желанию абонента. Клиент может отключить фиксированный телефон на срок от одного месяца до года и не оплачивать услугу в указанный период, сохранив при этом свой номер, сообщили в пресс-службе компании.
«Предложение универсального оператора основано на пожеланиях клиентов и актуально для тех, кто планирует отправиться в отпуск и заранее знает, что не будет пользоваться домашним телефоном какое-то время. Или наоборот - не собирается в определенный сезон использовать телефон на даче, но хочет сохранить номер без ежемесячной абонплаты», - сказал Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Возможностью временно приостановить услугу фиксированной связи могут воспользоваться абоненты фиксированных сетей ЗАО «АрменТел», являющиеся физическими лицами. Для этого необходимо заполнить заявку в офисе продаж и обслуживания Beeline.
Более подробную информацию можно получить на сайте www.beeline.am или в ближайшем офисе продаж и обслуживания Beeline.