ՍԹԱՐ-ում մեկնարկել է ինտերակտիվ նախագիծ` «Քո կարծիքը»
ՍԹԱՐ առևտրային ցանցը գործարկել է նոր ինտերակտիվ նախագիծ` «Քո կարծիքը», որի նպատակն է հաճախորդների հետ անկեղծ երկխոսությունը և կարծիքների արտահայտումը:
«Մեզ համար սա հրաշալի հնարավորություն է էլ ավելի մոտենալ մեր հաճախորդներին, լսել նրանց կարծիքը, հասկանալ նրանց պահանջները, բացահայտել առկա խնդիրները, ինչպես նաև գտնել դրանց լուծման լավագույն ուղիները»,- մեկնաբանում է ՍԹԱՐ առևտրային ցանցի մարքեթինգի տնօրեն Մ.Հարությունյանը:
ՍԹԱՐ-ից նաև հայտնում են, որ նախագիծը կընթանա մի քանի փուլով: Յուրաքանչյուր փուլում կընտրվի որևէ ակտուալ հարց և կդրվի քննարկման: Հաճախորդների հետ երկխոսությունը կընթանա առցանց` facebook և twitter սոցիալական ցանցերում ՍԹԱՐ-ի պաշտոնական էջում, իսկ ընկերության կողմից որպես զրուցակից հանդես կգա ղեկավարներից մեկը` կախված քննարկվող թեմայից:
Նախագծի շրջանակում ցանցի հաճախորդները հնարավորություն կունենան արտահայտելու իրենց կարծիքը ընկերության պաշտոնական կայքէջում, ինչպես նաև խանութներում, ուր տեղադրված են հատուկ գրատախտակներ և հարցաթերթիկներ:
Այս պահին արդեն մեկնարկած է «Քո կարծիքը» նախագծի առաջին էտապը, որում ՍԹԱՐ-ը քննարկման է ներկայացրել ցանցի խանութների ապրանքատեսականու հարցը, իսկ ընկերության կողմից քննարկումն առցանց վարում է կոմերցիոն տնօրեն Նարինե Ավետիսյանը:

STAR trade chain launched a new interactive project named «Your opinion», the purpose of which is to create open dialogue with customers.
"We consider this project to be a wonderful opportunity of being closer to our customers, listening to their opinion, comprehending of their needs, revealing the current problems as well as finding the best solutions",- commented Marketing director of STAR trade chain M. Harutyunyan.
The project will proceed over several stages. At each stage a new topic will be selected and set to discussion. The dialogue with customers will be online on facebook and twitter pages of the company, and the dialogue will be held by one of company's top managers, depending on the subject of discussion.
In the frames of the project customers will be able to state their opinion on official website www.star.am as well as in stores where special whiteboards and questionnaires are placed for query.
At the moment the first stage of the project "Your opinion" is launched where STAR set to discussion the product range of the Chain’s supermarkets. The discussion is held by Commercial director Narine Avetisyan.