ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հայտարարում է «Ֆուտբոլը ՎՏԲ-ի հետ» ակցիայի մեկնարկի մասին, որը գործում է «ՎՏԲ-Աշխարհ» փաթեթի գործող և ակցիայի ընթացքում փաթեթը ձեռք բերող հաճախորդների համար:
Մարտի 15-ից մինչև հունիսի 1-ը «ՎՏԲ Աշխարհ» փաթեթում ներառված VISA Classic և VTB Transfer քարտերով իրականացված յուրաքանչյուր անկանխիկ գործարքի դիմաց քարտապանները հնարավորություն կստանան կուտակել բոնուսային միավորներ` յուրաքանչյուր 1000 ՀՀ դրամի դիմաց 1 միավոր (սակայն ոչ ավել, քան 50 միավոր մեկ գործարքի համար):
Ինչպես տեղեկացնում են «ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ»-ի գովազդի և հասարակայնության հետ կապերի բաժնից, ակցիայի ավարտին առավելագույն բոնուսային միավորներ հավաքած հաճախորդների միջև կանցկացվի խաղարկություն, որտեղ կխաղարկվեն Կիևում անցկացվող 2012թ. Ֆուտբոլի Եվրոպայի առաջնության 1/4 եզրափակչի ֆուտբոլային խաղի 3 տոմս:
ՎՏԲ-Հայաստան բանկի Գլխավոր տնօրեն-տնօրինության նախագահի ժամանակավոր պաշտոնակատար Յ. Գուսևը նշեցլ է, որ «ՎՏԲ-Աշխարհ» փաթեթային առաջարկը աննախադեպ է ՀՀ շուկայում և ստեղծված է հատուկ հաճախ ճանապարհորդող և գործուղման մեկնող հաճախորդների համար: Տվյալ ակցիայի շրջանակներում ՎՏԲ-Հայաստան բանկը «ՎՏԲ-Աշխարհ» փաթեթի հաճախորդներին առաջարկում է շահել 2012թ. Ֆուտբոլի Եվրոպայի առաջնության 1/4 եզրափակչի ֆուտբոլային խաղի տոմս»:
«ՎՏԲ-Աշխարհ» փաթեթն իր մեջ ընդգրկում է մի խումբ արտոնություններ`
VISA Classic վճարային քարտ` ԱՊՀ երկրներում և Վրաստանում ՎՏԲ խմբի անդամ բանկերի շուրջ 6000 բանկոմատներում (այդ թվում Ռուսաստանում ՎՏԲ24 բանկում) անվճար կանխիկացման հնարավորությամբ, VTB Transfer անվճար վճարային քարտ, որը հնարավորություն է տալիս առանց տանից կամ գրասենյակից դուրս գալու ստանալ ուղարկված գումարը` զանգահարելով 87-87 հեռախոսահամարին, հաճախորդի ցանկությամբ բժշկական և ուղեբեռի կորստի անվճար ապահովագրություն, SMS բանկինգ անվճար ծառայություն:

Банк ВТБ (Армения) запускает акцию «Футбол с ВТБ»
Банк ВТБ (Армения) объявляет о запуске новой акции «Футбол с ВТБ» для действующих и новых владельцев пакета «Мир ВТБ».
Начиная с 15-го марта до 1-го июня 2012г. за каждую безналичную сделку по картам VISA Classic и VTB Transfer в составе пакета «Мир ВТБ», клиенты будут накапливать бонусные баллы - 1 бонусный балл за 1,000 драмов РА безналичной транзакции (но не более 50 баллов за одну транзакцию), сообщили в Отделе рекламы и связей с общественностью ЗАО Банк ВТБ (Армения).
По завершении акции клиенты с наибольшим количеством бонусных баллов примут участие в лотерее, где будут разыгрываться 3 билета на матч 1/4 финала Чемпионата Европы по футболу 2012г. в Киеве.
«Пакетное предложение «Мир ВТБ» беспрецедентно на рынке РА и создано специально для тех клиентов, которые часто путешествуют или направляются в служебные командировки. В рамках данной акции Банк ВТБ (Армения) предлагает активным владельцам пакета «Мир ВТБ» уникальную возможность – реальный шанс выиграть билет на матч 1/4 финала Чемпионата Европы по футболу 2012г.», - сказал и/о Генерального директора-Председателя Директората Банка ВТБ (Армения) Юрий Гусев.
Пакет «Мир ВТБ» включает в себя целый набор привилегий: платежную карту VISA Classic с возможностью бесплатного обналичивания денежных сумм в более чем 6000 банкоматах банков группы ВТБ в странах СНГ (в том числе и ВТБ24 в России) и Грузии; бесплатную платежную карту VTB Transfer, предоставляющую ее владельцу возможность получать отправленные ему посредством систем быстрых денежных переводов суммы, не выходя из дома или офиса с помощью одного звонка на номер 87-87; медицинскую страховку и страхование от потери багажа - по желанию клиента; бесплатную услугу SMS банкинг.
Подробную информацию об акции «Футбол с ВТБ» можно получить на сайте www.vtb.am и по телефону единой справочной службы Банка 87-87.
Банк ВТБ (Армения), являясь участником первой российской международной финансовой группы ВТБ и 100%-ой “дочкой” второго по величине в России ОАО Банк ВТБ, предоставляет своим клиентам наиболее современную линейку банковских продуктов и услуг, традиционно входит в число лидеров банковской системы Армении. Банк ВТБ (Армения) владеет самой широкой сетью точек продаж (68 филиала), действующих во всех областях и крупных городах Армении.