ԱԺ պատգամավոր Հրանտ Գրիգորյանի և նրա հորեղբոր` ԵԿՄ վարչության նախագահ Մանվել Գրիգորյանի հակամարտությունը շարունակվում է. գրում է «Հրապարակը»:
«Չնայած գեներալը կամ նրա մերձավոր շրջապատի որևէ ներկայացուցիչ չառաջադրվեցին թիվ 20 ընտրատարածքում, որտեղ առաջադրվել է Հրանտ Գրիգորյանը, սակայն հնարավոր է, որ Գրիգորյանը պաշտպանի իր եղբորորդու հակառակորդներից մեկին»,-գրում է թերթը:
Ըստ թերթի աղբյուրների, այս ընտրատարածքում մեծամասնականով առաջադրված էդուարդ Անտոնյանը հայտարարել է, որ վայելում է Մանվել Գրիգորյանի և նրա որդու` Կարեն Գրիգորյանի աջակցությունը: Եթե այդպես է, ապա կստացվի, որ ՀՀԿ համամասնական ցուցակում գտնվող Մանվել Գրիգորյանն աշխատում է ՀՀԿ-ի կողմից պաշտպանվող թեկնածուի` Հրանտ Գրիգորյանի դեմ:

Конфликт между депутатом Национального Собрания Армении Грантом Григоряном и его дядей - председателем правления Союза добровольцев «Еркрапа» Манвелом Григоряном продолжается, пишет газета «Грапарак».
«Несмотря на то, что ни генерал, ни кто-либо из его ближайшего окружения не выставил свою кандидатуру в избирательном округе 20, где баллотировался Грант Григорян, все же, возможно, М.Григорян поддержит одного из соперников своего племянника», - пишет газета.
По данным источников газеты, выдвинувший свою кандидатуру по мажоритарной системе в этом избирательном округе Эдуард Антонян заявил, что его поддерживают Манвел Григорян и его сын Карен Григорян. Если это правда, то получается, что вошедший в пропорциональный список Республиканской партии Армении Манвел Григорян работает против поддерживаемого РПА кандидата Гранта Григоряна.