ԱԺ պատգամավոր Հրանտ Գրիգորյանի և նրա հորեղբոր` ԵԿՄ վարչության նախագահ Մանվել Գրիգորյանի հակամարտությունը շարունակվում է. գրում է «Հրապարակը»:
«Չնայած գեներալը կամ նրա մերձավոր շրջապատի որևէ ներկայացուցիչ չառաջադրվեցին թիվ 20 ընտրատարածքում, որտեղ առաջադրվել է Հրանտ Գրիգորյանը, սակայն հնարավոր է, որ Գրիգորյանը պաշտպանի իր եղբորորդու հակառակորդներից մեկին»,-գրում է թերթը:
Ըստ թերթի աղբյուրների, այս ընտրատարածքում մեծամասնականով առաջադրված էդուարդ Անտոնյանը հայտարարել է, որ վայելում է Մանվել Գրիգորյանի և նրա որդու` Կարեն Գրիգորյանի աջակցությունը: Եթե այդպես է, ապա կստացվի, որ ՀՀԿ համամասնական ցուցակում գտնվող Մանվել Գրիգորյանն աշխատում է ՀՀԿ-ի կողմից պաշտպանվող թեկնածուի` Հրանտ Գրիգորյանի դեմ:

The confrontation between MP Hrant Grigoryan and his uncle, chairman of Yerkrapah Volunteer Union Manvel Grigoryan continues, Hraparak reports.
“Neither the General nor any of his friends run in constituency No.20 where Hrant Grigoryan runs for parliament but Grigoryan is likely to back one of his nephew’s rivals,” writes the paper.
According to the daily, Eduard Antonyan, a majority candidate in this constituency, has declared he is backed by Manvel Grigoryan and his son, Karen Grigoryan. If so, it appears that Manvel Grigoryan, RPA’s proportional candidate, works against RPA-backed candidate Hrant Grigoryan.