Լիլիան Գալստյանը, Գևորգ Ղազարյանը և Գայանե Գալոյանը` «Ամենագեղեցիկն իմ աչքերով» մրցույթի հաղթողներ
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) պարգևատրեց Facebook սոցիալական ցանցում ընկերության Beeline Armenia պաշտոնական էջում անցկացված «Ամենագեղեցիկն իմ աչքերով» մրցույթի հաղթողներին:
Պարգևատրման արարողությանը, որը տեղի ունեցավ «ԱրմենՏել» ընկերության Հյուսիսային պողոտայում գտնվող Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակում, հրավիրվել էին լավագույն աշխատանքների հեղինկաները: Այն աշխատանքները, որոնք մարտի 14-ից 20-ն ընկած ժամանակահատվածում հավաքեցին ամենաշատ Like, ճանաչվեցին հաղթողներ համապատասխանաբար առաջին, երկրորդ և երրորդ անվանակարգերում:
Մրցույթի հաղթող` գյումրեցի Գևորգ Ղազարյանը, ստացել է առաջին մրցանակ` USB-մոդեմ և «Դրայվ-10» սակագնային փաթեթից մեկ տարի անվճար օգտվելու հնարավորություն: Երկրորդ տեղը գրաված երևանցի Լիլիան Գալստյանը պարգևատրվել է USB-մոդեմով և ստացել «Դրայվ-5» սակագնային փաթեթից մեկ տարի անվճար օգտվելու հնարավորություն: Երրորդ մրցանակակիր Գայանե Գալոյանը ստացավ մեկ տարի շարժական ինտերնետից օգտվելու հնարավորություն «Դրայվ-1» և USB-մոդեմ:
«ԱրմենՏել» ընկերության անունից շնորհավորում եմ մրցույթի հաղթողներին, ովքեր ցուցաբերցին յուրահատուկ ստեղծագործական մոտեցում և վառ երևակայություն` արժանանալով բազմաթիվ մարդկանց հիացմունքի ու բարձր գնահատականի: Եղեք ավելի ակտիվ, հետևեք Beeline Armenia էջի նորություններին, քանի որ ամենահետաքրքիր անակնկալներն դեռ առջևում են», - նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության Հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:

Компания «АрменТел» наградила победителей конкурса «Красота моими глазами» в Facebook
Сегодня компания «АрменТел» наградила победителей конкурса фотографий «Красота моими глазами», проведенного на странице сообщества Beeline Armenia в социальной сети Facebook. Об этом сообщает пресс-служба компании.
Согласно информации, на церемонию награждения были приглашены авторы лучших работ. Призовые места распределились в зависимости от количества отметок «Мне нравится» (Like), полученных в период с 14 по 20 марта.
Житель Гюмри Геворг Казарян получил первый приз – USB-модем и годовую подписку на тарифный план мобильного интернета «Драйв-10».
Занявшая второе место жительница Еревана Лилиан Галстян получила USB-модем и годовую подписку на тарифный план мобильного интернета «Драйв-5». Кстати отметим, что Л. Галстян работает фотокорреспондентом на сайте Panorama.am.
Третье место досталось Гаяне Галоян, которая получила аналогичный USB-модем с годовой подпиской к тарифному плану мобильного интернета «Драйв-1».
«От имени компании «АрменТел» поздравляю победителей конкурса, которые проявили особый творческий подход и удостоились восхищения и высоких оценок. Будьте более активны, следите за новостями на страничке Beeline Armenia, поскольку приятные сюрпризы еще впереди», – сказала руководитель службы по связям с общественностью Ануш Беглоян.
Напомним, что конкурс «Красота моими глазами», посвященный празднику материнства и красоты, стартовал 7 марта на странице сообщества Beeline Armenia в социальной сети Facebook.