Մադրիդի «Ռեալի» գլխավոր մարզիչ Ժոզե Մոուրինյոն հաղորդել է, որ բանակցություններ չի վարում «Մանչեսթեր Սիթիի» հետ:
«Ոչ ես, ոչ էլ իմ անունից հանդես եկող գործակալները ոչ մի պայմանավորվածություն չունեն «Մանչեսթեր Սիթիի» հետ,- Մոուրինյոյի խոսքերը մեջբերել է «Sky Sports»-ը:- Ես գործող պայմանագիր ունեմ «Ռեալի» հետ և մտադիր չեմ պատասխանել նման հարցերի»:
Հիշեցնենք, որ երեկ մամուլում տեղեկություններ էին տարածվել, որ Մոուրինյոն որոշ ֆուտբոլիստների հետ բախման պատճառով մրցաշրջանի ավարտից հետո կհեռանա «Արքայական թիմից» և կգլխավորի «Մանչեսթեր Սիթին»:

Real Madrid manager Jose Mourinho has denied reports that he has spoken with Manchester City about the possibility of joining the Premier League club, Goal.com reported.
During a typically eventful press conference on Friday, Mourinho was asked to address speculation that he is considering leaving the Santiago Bernabeu at the end of the season to take charge of big-spending City.
"I have no need to talk about my continuity," the former Inter boss told reporters. "I have two years left on my contract and have never said I will not stay."