Այսօր Orange-ը հայտարարել է Ֆլայբոքս ծառայության և սարքավորման նորացված առաջարկի մասին, որն այսուհետ հնարավոր կլինի ձեռք բերել ընդամենը մեկ դրամով` 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում:
Այսուհետ Ֆլայբոքս սարքավորման և նորացված սակագնային պլանների շնորհիվ Orange-ի բաժանորդները կունենան ավելի շատ գիգաբայթեր, ավելի շատ րոպեներ և կարճ հաղորդագրություններ: Ֆլայբոքսը թույլ է տալիս ինտերնետին միացնել միանգամից մինչև 32 համակարգիչ/պլանշետ կամ հեռախոս WiFi-ի միջոցով և ևս մեկ համակարգիչ` լարային ցանցով, ինչի շնորհիվ օգտագործողները կարողանում են ինտերնետի ծավալը կիսել միմյանց միջև:
«Ֆլայբոքսն այն բացառիկ սարքավորումներից է, որը ներառում է միանգամից երեք ծառայություն` ինտերնետ, կարճ հաղորդագրություններ և ֆիքսված հեռախոսակապ: Այն ձայնի հրաշալի որակ է ապահովում ֆիքսված հեռախոսի և գերազանց փորձառություն ինտերնետի համար: Մեր նոր առաջարկի շնորհիվ Ֆլայբոքսն այժմ մատչելի է դարձել բոլորի համար: Այն անփոխարինելի կդառնա փոքր գրասենյակների, ընտանիքների և ինչու ոչ` գյուղական համայնքներում բնակվողների համար, որոնք կարող են նույնիսկ երկու ընտանիքով կիսել ինտերնետի և րոպեների ծավալը: Ինչպես մենք ենք ասում` սա երեք երնեկ է մի տանը »,-ասել է Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Ֆլայբոքսի սակագնային պլաններին կարելի է բաժանորդագրվել` սկսած 16.000 դրամ ամսական վճարից: Սակագնային պլանները ներառում են 25-55ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ և անսահմանափակ ինտերնետ ստանդարտ 512 Կբ/վ արագությամբ: Սակագնային պլանների շրջանակներում հնարավոր է նաև ներառել 1000 րոպե Orange-ի ցանցում կամ րոպեներ դեպ այլ ցանցեր, րոպեներ միջազգային զանգերի համար կամ մեծ ծավալի կարճ հաղորդագրությունների փաթեթներ:

Today Orange announced about its updated offer of Flybox service and router, which from here on can be obtained at 1 AMD in case of subscription for 12 months. Due to Flybox updated tariff plans Orange subscribers will have much more gigabytes, minutes and SMSs. Flybox enables to connect up to 32 computers/tablets at a time or phones via WiFi and one more computer by LAN network due to which the users can share their internet traffic with each other.
“Flybox is an exclusive device that includes 3 services at a time: internet, SMS and fixed telephony services. It ensures perfect voice quality for fixed phone and excellent experience for internet. Due to our new offer Flybox is now available to all. It will serve as an irreplaceable tool for small offices, families and, why not, for the residents of rural communities, who can even share internet traffic and minutes between two families. So it combines three useful features in one place,” said Aram Mkrtchyan, Orange Armenia Marketing Director.
Customers can subscribe to Flybox tariff plans at a monthly fee starting from 16.000 AMD. Tariff plans include 25-55GB high-speed internet traffic and unlimited internet with 512 Kb/sec standard speed. In the scope of these tariff plans it is also possible to include 1000 on-net or off-net minutes, minutes for international calls or bulk SMS bundles.