Խաչիկ Գալստյանն այլևս Գագիկ Ծառուկյանի մամուլի խոսնակը չէ
«Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության առաջնորդ Գագիկ Ծառուկյանի մամուլի խոսնակ Խաչիկ Գալստյանը հայտարարություն է տարածել՝ տեղեկացնելով, որ այսօրվանից դադարեցնում է իրականացնել «Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության նախագահ Գագիկ Ծառուկյանի մամուլի խոսնակի պարտականությունները:
«Հայտնում եմ Ձեզ, որ ս/թ հունիսի 6-ից պաշտոնապես դադարեցնում եմ իրականացնել «Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության նախագահ Գագիկ Ծառուկյանի մամուլի խոսնակի պարտականությունները:
Շնորհակալություն եմ հայտնում բոլոր այն լրատվամիջոցներին, որոնց հետ աշխատանքային գործունեության այս տարիների ընթացքում ունեցել եմ ակտիվ, կառուցողական ու արդյունավետ համագործակցություն»,- նշված է Խ. Գալստյանի հայտարարության մեջ:

Хачик Галстян официально покидает должность пресс-секретаря Гагика Царукяна
Пресс-секретарь лидера партии «Процветающая Армения» Гагика Царукяна Хачик Галстян распространил заявление с сообщением о том, что с сегодняшнего дня прекращает выполнять свои обязанности пресс-секретаря Г.Царукяна.
«Заявляю, что с 6 июня текущего года я официально прекращаю выполнять обязанности пресс-секретаря председателя партии „Процветающая Армения” Гагика Царукяна.
Выражаю благодарность всем тем СМИ, с которыми активно, конструктивно и эффективно сотрудничал в течение этих лет своей трудовой деятельности»,– говорится в заявлении Хачика Галстяна.