Մինչև օգոստոսի 31-ը Orange ինտերնետին բաժանորդագրվողները կստանան 2 անգամ ավելի շատ գիգաբայթեր
Այսօր Orange-ը հայտարարել է ինտերնետի ամառային առաջարկի մասին. մինչև օգոստոսի 31-ը, մեկ տարով բաժանորդագրվելով Ինտերնետ Հիմայի և MyFi-ի ցանկացած սակագնային պլանի կամ մեկ տարով երկարացնելով առկա բաժանորդային պայմանագիրը, հաջորդ 12 ամիսների ընթացքում Orange Ինտերնետի բաժանորդները կստանան գերարագ ինտերնետի կրկնակի ծավալ:
Ավելին, ընկերությունը սպասված նորությամբ է հանդես գալիս Ինտերնետ Հիմա 6000 սակագնային պլանի բաժանորդների համար: Այսուհետ այս սակագնային պլանում ներառված գերարագ ինտերնետի ծավալը սպառելուց հետո բաժանորդները կունենան անսահմանափակ ինտերնետ 384Կբ/վ ներբեռնման և 256Կբ/վ վերբեռնման արագությամբ նախկին համապատասխանաբար 256/128 արագությունների փոխարեն:

By subscribing to Orange Internet till August 31 new subscribers to receive twice more gigabytes
Today Orange announced its internet summer offer in the scope of which those who will subscribe to any of Internet Now and MyFi tariff plans for one year till August 31 or who will renew their existing subscription agreement for one year, will receive double volume of high speed internet for the following 12 months.
Moreover, the company has good news for the subscribers of Internet Now 6000 tariff plan. From now on once they exhaust their high speed internet traffic included in this tariff plan, they will have unlimited internet with 384Kbps download and 256Kbps upload speeds, instead of former 256/128Kbps speeds, company’s press service reported.