Այսօր Բոյան Կրկիչը պետք է տեղափոխվի «Միլան»
«Ռոմայի» կիսապաշտպան Բոյան Կրկիչը նոր մրցաշրջանը կարող է անցկացնել վարձավճարով` «Միլանում»: Այս մասին տեղեկացնում է «Football Italia»-ն:
Աղբյուրի տեղեկություններով` հռոմեական ակումբի մարզական տնօրեն Վալտեր Սաբատինին արդեն ժամանել է «Միլանի» շտաբ-բնակարան` խնդիրը քննարկելու համար:
«Մենք շարժվում ենք ճիշտ ուղղությամբ` կապված Կրկիչի տրանսֆերի ձեռքբերման հետ: Այսօր գործարքը պետք է ավարտվի»,- իրավիճակն այսպես է մեկնաբանել «Միլանի» փոխնախագահ Ադրիանո Գալիանին:
Հիշեցնենք, որ Կրկիչը «Ռոմա» է տեղափոխվել «Բարսելոնից», 2011 թ.` ստորագրելով երկամյա պայմանագիր, որի ավարտից հետո կատալոնյան ակումբը կարող էր վերադարձնել նրան: «Միլանն» արդեն հարցը համաձայնեցրել է «Բարսելոնի» հետ և պատրաստ է ավարտել գործարքը:

Milan are holding talks with Roma on Tuesday in a bid to net Bojan Krkic on a loan deal for the 2012-13 campaign, Football Italia reported.
Giallorossi sporting director Walter Sabatini arrived at Milan’s Via Turati headquarters this morning for discussions with Ariedo Braida and Adriano Galliani.
“We're moving in the right direction in an attempt to sign Bojan Krkic,” Galliani stated. “Things should be finalised today.”
The Spaniard joined the Giallorossi in the summer of 2011 from Barcelona on a two-year deal, but one which gave the Nou Camp giants the right to buy him back in 2013.