Լևոն Զուրաբյանը «շեֆություն» է անում. Նա թիմակիցների հետ հարաբերվում է աշխատակազմի միջոցով
Այսօր` սեպտեմբերի 25-ին, ԱԺ ՀԱԿ խմբակցության անդամներին հրավիրել են խմբակցության արտահերթ նիստի` առանց զգուշացնելու նիստի օրակարգի մասին: Խմբակցության նիստերը սովորաբար տեղի են ունենում հինգշաբթի օրերին, ուստի ՀԱԿ պատգամավորները ենթադրում են, որ արտահերթ նիստը կարող է կապված լինել ԱԺ հանձնաժողովներում ընթացող 2011թ. բյուջեի կատարողականի քննարկումների հետ: Այս մասին գրել է «168 Ժամը»:
Թերթը նշում է, որ այս ընթացքում ԱԺ ՀԱԿ խմբակցությունում հաստատվել է պաշտոնեական հարաբերությունների սուբորդինացիոն համակարգ: «Թիմակիցներ» համարվող ՀԱԿ խմբակցության անդամների հետ խմբակցության ղեկավար Լևոն Զուրաբյանը հարաբերվում է աշխատակազմի միջոցով:

«168 жам»: Левон Зурабян ведет себя как «шеф», общаясь с членами команды через персонал
Сегодня, 25 сентября, членов парламентской фракции «Армянского национального конгресса» пригласили на внеочередное заседание фракции без предупреждения о повестке заседания. Заседания фракции обычно проходят по четвергам, посему депутаты АНК предполагают, что внеочередное заседание может быть связано с обсуждениями в постоянных комиссиях парламента по исполнению госбюджета за 2011 год. Об этом пишет газета «168 жам».
Издание отмечает, что за это время во фракции АНК установилась система субординации официальных отношений. Руководитель фракции АНК Левон Зурабян общается с представителями фракции, считающимися членами «команды», через персонал.