Այժմ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի «Մեր համարը» փաթեթի շնորհիվ բջջային կապի ծառայություններից կարելի է օգտվել նաև ստացիոնար հեռախոսից: Ընկերության մամուլի ծառայությունից մանրամասնում են, որ այն հարմար լուծում է ինչպես տան, այնպես էլ փոքր գրասենյակների հեռախոսակապն ապահովելու համար:
Փաթեթը ներառում է համանուն հետվճարային սակագնային պլանը և հատուկ Etros ստացիոնար հեռախոսը` նախատեսված ոչ միայն զանգերի, այլ նաև SMS հաղորդագրությունների համար: Հեռախոսն ապահովում է քաղաքային և բջջային ցանցերի զուգահեռ օգտագործում և թույլ է տալիս պահպանել հեռախոսահամարը նոր բնակարան կամ գրասենյակ տեղափոխվելիս, ինչպես նաև ուղարկել և ստանալ SMS-ներ ստացիոնար հեռախոսով` չհրաժարվելով նախկին քաղաքային համարից: «Մեր համարը» փաթեթին կարելի է բաժանորդագրվել նվազագույնը 2 տարով:
Ընդամենը 2000 դրամ ամսավճարի դիմաց կարելի է ստանալ.
• ստացիոնար հեռախոս Etros
• ամսական 300 րոպե ներցանցային խոսելաժամանակ
• ամսական 30 րոպե խոսելաժամանակ դեպի ՀՀ այլ ցանցեր
• ամսական 30 SMS դեպի ՀՀ բջջային ցանցեր
Իսկ ամսվա ընթացքում նշվածից ավելին օգտագործելու դեպքում ծառայությունների վճարը գանձվում է ըստ սահմանված սակագների:

VivaCell-MTS, a subsidiary of “Mobile TeleSystems” OJSC, is glad to inform that now with VivaCell-MTS “Our Number” package mobile communication services are available also on fixed phones. It is a convenient solution both for home and small offices.
The package includes “Our Number” tariff plan and the special Etros desktop phone supporting both voice calls and SMS. With the package one can keep the phone number when moving to another house or office, send and receive SMS on the desktop phone, and continue using the former fixed number as the phone supports simultaneous use of mobile and fixed networks. The minimum period of subscription to “Our Number” package is 2 years.
For a monthly fee of AMD 2000, the package provides:
• The Etros desktop phone
• 300 minutes of on-net airtime per month
• 30 minutes of airtime to RA other networks per month
• 30 SMS to RA GSM networks per month
In case of consuming beyond the mentioned limits, the cost of services is charged according to the set tariffs, company’s press service reported.