Երևանում երկինքն ամպամած է, տեղումները` քիչ հավանական
Հանրապետության տարածքում նոյեմբերի 24-ին, 25-ին առավելապես արևելյան շրջաններում, 26-ին շրջանների մեծ մասում, 27-ին Սյունիքում սպասվում են տեղումներ: 28-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ: Քամին`արևելյան 2-7 մ/վրկ: Օդի ջերմաստիճանը 26-ի ցերեկը կնվազի 2-4 աստիճանով, 28-ի գիշերը`ևս 2-3 աստիճանով:
«Հայպետհիդրոմետ» ծառայության հաղորդմամբ, Երևանում նոյեմբերի 24-25-ին, 27-ին սպասվում է փոփոխական ամպամածություն, տեղումների հավանականությունը փոքր է, 26-ին հնարավոր է թույլ անձրև: 28-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ:  Օդի ջերմաստիճանն այսօր և վաղը ցերեկը կլինի +14, իսկ հետագա երեք օրերին` +12: Գիշերը կգրանցի 6 աստիճան տաքություն:

24, 25 ноября преимущественно в восточных районах Армении, 26 ноября – в значительной части областей, а 27 ноября – в Сюникской области ожидаются осадки. 28 ноября в республике ожидается погода без осадков. Ветер восточный до 2-7 м/сек. Температура воздуха днем 26 ноября понизится на 2-4 градуса, а ночью 28 ноября – еще на 2-3 градуса.
Как сообщает служба Армгосгидрометцентра МЧС Армении, 24-25, а также 27 ноября в Ереване ожидается переменная облачность, вероятность осадков невелика. 26 ноября возможен слабый дождь. Температура воздуха сегодня и завтра днем составит +14°С, а затем – +12°С. Ночью температура воздуха в столице составит +6°С.