Գագիկ Ծառուկյանն ինձ համար օլիգարխի կերպար է. Զարուհի Փոստանջյան
«Ժառանգություն» խմբակցության անդամ Զարուհի Փոստանջյանը այս պահին բացառում է, որ Րաֆֆի Հովհաննիսյանը որևէ մեկի օգտին կհանի իր թեկնածությունը: «Րաֆֆի Հովհաննիսյանը Ջավախքի և միասնական Հայաստանի թեկնածուն է», -այսօր խորհրդարանական ճեպազրույցների ժամանակ հայտարարեց Զարուհի Փոստանջյանը:
Այս պահին նա չի կարող ասել, թե արդյո՞ք Գագիկ Ծառուկյանը կդառնա ընդդիմության միասնական թեկնածուն և գնահատականներ կարող է հնչեցնել միայն թեկնածուների պաշտոնական առաջադրումներից հետո:
«Բայց պետք է ասեմ, որ Գագիկ Ծառուկյանը ինձ համար օլիգարխի կերպար է, բետոնաշաղախողի հոգեկերտվածքով օլիգարխները չեն կարող ներկայացնել ընդդիմությանը», -հայտարարեց տիկին Փոստանջյանը:

Заруи Постанджян: Гагик Царукян воплощает в себе образ олигарха
Депутат фракции «Наследие» Заруи Постанджян исключает, что лидер партии «Наследие» Раффи Ованнисян откажется от своей кандидатуры на пост президента Армении в пользу одного из кандидатов. «Раффи Ованнисян является кандидатом, представляющим Джавахк и единую Армению», – об этом на брифинге в парламенте заявила Постанджян.
На данный момент, как отметила парламентарий, сложно сказать, станет ли Гагик Царукян единым кандидатом от оппозиции, а озвучить оценки можно будет лишь после официального выдвижения кандидатов.
«Но я должна отметить, что на мой взгляд, Гагик Царукян воплощает в себе образ олигарха. Олигархи с менталитетом бетономешальщика не могут представлять оппозицию», – заявила Заруи Постанджян.