«Աստված կարոտ պահի». Վահրամ Բաղդասարյանը հերքում է ծեծկռտուքի մասին լուրերը
Այսօր «168 ժամը» տեղեկություն էր տարածել, թե «Ռենեսանս» ռեստորանում Հանրապետական խմբակցության պատգամավորներ Մուրադ Մուրադյանի և Վահրամ Բաղդասարյանի միջև ծեծկռտուք է տեղի ունեցել: Ըստ կայքի աղբյուրների, ծեծկռտուքն առաջացել է այն ժամանակ, երբ Մուրադ Մուրադյանը Վահրամ Բաղդասարյանի ուղղությամբ զեյթուն է նետել, իսկ վերջինն էլ պատասխանել է` նրա ուղղությամբ պղպեղ նետելով: Կայքը նաև գրել էր. «Մուրադ Մուրադյանը կանչել է իր մտերիմներին և նրանք` մոտ 30 հոգով դաժան ծեծի են ենթարկել Վահրամ Բաղդասարյանին: Մեր տեղեկություններով, Բաղդասարյանի վիճակը այնքան ծանր է, որ նա չի կարողանում խոսել անգամ մտերիմների հետ»:
Վահրամ Բաղդասարյանը նախ ծիծաղեց տեղեկությունը լսելիս և ասաց. «Հիմա ես իմ ընկերների հետ նստած սրճում եմ և հերքում եմ այդ լուրերը: Նման բան տեղի չի ունեցել: Բացարձակապես ոչ մի նման բան չկա: Աստված կարոտ պահի: Մուրադ Մուրադյանը իմ գործընկերն է և մեր հարաբերությունները նորմալ են»:

Сведения о перепалке с коллегой в одном из столичных ресторанов рассмешили депутата РПА Ваграма Багдасаряна
16:15 26/12/2012
Сегодня газета «168 часов» распространила сведения о том, что в ресторане «Ренессанс» между депутатами фракции Республиканской партии Армении Мурадом Мурадяном и Ваграмом Багдасаряном произошла перепалка. Согласно источникам газеты, Мурад Мурадян кинул в депутата маслину, а тот в ответ кинул перец. Газета также писала: «Мурад Мурадян вызвал своих близких, и те (около 30 человек) жестоким образом избили Ваграма Багдасаряна. По нашим сведениям, состояние Багдасарян находится настолько тяжелое, что он не может даже общаться с близкими».
Услышав эти сведения, Ваграм Багдасарян рассмеялся, отметив: «Теперь я сижу со своими друзьями за чашкой кофе и опровергаю эти сведения. Ничего подобного не произошло. Упаси Бог. Мурад Мурадян – мой коллега, и у нас с ним нормальные отношения».