«Աստված կարոտ պահի». Վահրամ Բաղդասարյանը հերքում է ծեծկռտուքի մասին լուրերը
Այսօր «168 ժամը» տեղեկություն էր տարածել, թե «Ռենեսանս» ռեստորանում Հանրապետական խմբակցության պատգամավորներ Մուրադ Մուրադյանի և Վահրամ Բաղդասարյանի միջև ծեծկռտուք է տեղի ունեցել: Ըստ կայքի աղբյուրների, ծեծկռտուքն առաջացել է այն ժամանակ, երբ Մուրադ Մուրադյանը Վահրամ Բաղդասարյանի ուղղությամբ զեյթուն է նետել, իսկ վերջինն էլ պատասխանել է` նրա ուղղությամբ պղպեղ նետելով: Կայքը նաև գրել էր. «Մուրադ Մուրադյանը կանչել է իր մտերիմներին և նրանք` մոտ 30 հոգով դաժան ծեծի են ենթարկել Վահրամ Բաղդասարյանին: Մեր տեղեկություններով, Բաղդասարյանի վիճակը այնքան ծանր է, որ նա չի կարողանում խոսել անգամ մտերիմների հետ»:
Վահրամ Բաղդասարյանը նախ ծիծաղեց տեղեկությունը լսելիս և ասաց. «Հիմա ես իմ ընկերների հետ նստած սրճում եմ և հերքում եմ այդ լուրերը: Նման բան տեղի չի ունեցել: Բացարձակապես ոչ մի նման բան չկա: Աստված կարոտ պահի: Մուրադ Մուրադյանը իմ գործընկերն է և մեր հարաբերությունները նորմալ են»:

Today, “168 Zham” spread news as if MPs of RPA Murad Muradyan and Vahram Baghdasaryan had a fight in restaurant “Renaissance”. According to the resources of the site the fight has begun when Murad Muradyan has thrown an olive at Vahram Baghdasaryan and the latter has answered him by throwing a peeper towards him. The site had also added that “Murad Muradyan had called his friends who had arrived the place with 30 people and had beaten Vahram Baghdasaryan severely. According to our sources Vahram Baghdasaryan is in a bad condition now and is not able even to talk.”
Vahram Baghdasaryan laughed at the rumor at first and then said, “I drink coffee at this moment with my friends and I deny that news. Nothing of a kind happened. God forbid. Murad Muradyan is my colleague and our relations are normal.”