Մադրիդի «Ռեալի» լեգենդար հարձակվող Ռաուլը հայտարարել է, որ Ժոզե Մոուրինյոյի թիմը գերազանց հնարավորություններ ունի` հաղթելու Չեմպիոնների լիգայում:
35-ամյա ֆուտբոլիստը, ով ներկայումս հանդես է գալիս կատարյան «Ալ-Սադդ» թիմում, շարունակում է աջակցել իր հարազատ թիմին:
«Հույս ունեմ, որ մայիսին մենք երջանկության զգացում կապրենք` հաղթելով Չեմպիոնների լիգայում,- ասել է Ռաուլը «Tele5»-ին տված հարցազրույցում:- Կարծում եմ` Մոուրինյոյի թիմն այժմ ճիշտ ճանապարհի վրա է»:
Հիշեցնենք, որ Մոուրինյոյի գալուց հետո Ռաուլն ստիպված էր հեռանալ «Ռեալից»: Նա նախ երկու մրցաշրջան անցկացրեց գերմանական «Շալկեում», իսկ այնուհետև տեղափոխվեց «Ալ-Սադդ»:

Real Madrid legend Raul has backed his former club to succeed in its quest for a 10th European Cup success this season, Goal.com reported.
The Spanish giant has one foot in the semifinals of the Champions League after their 3-0 victory over Galatasaray and travels to Istanbul for the return leg on Tuesday.
The 35-year-old, now of Al Sadd in Qatar, feels Jose Mourinho's side is in a good position to go on and claim the trophy.
"They're on the right track and I hope that La Decima comes in May," he told Tele5. "It's what all Madridistas want."