Ամերիկահայ հայտնի մոդել Քիմ Քարդաշյանը վստահ է, որ Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային հավաքականը դեռ հնարավորություն ունի` խաղալու Բրազիլիայում կայանալիք աշխարհի 2014 թ. առաջնությունում: Հիշեցնենք, որ երեկ մեր ընտրանին Կոպենհագենում 4:0 հաշվով ջախջախեց Դանիայի հավաքականին, ինչը հիացրել է Քիմին:
«Առաջ, Հայաստան: Դուք տեսա՞ք, թե ինչպես Հայաստանը Դանիային 4:0 հաշվով հաղթեց ֆուտբոլային խաղում: Աշխարհի առաջնություն մեկնելու երազանքը դեռ կենդանի է»,- գրել է նա տվիտտերյան իր էջում:
Ավելացնենք, որ Հայաստանի հավաքականը 6 խաղից հետո վաստակել է 6 միավոր և իր ընտրական խմբում զբաղեցնում է 4-րդ տեղը: Առջևում Իտալիայի (15 միավոր), Բուլղարիայի (10) և Չեխիայի (9) ազգային թիմերն են:

Famous American-Armenian model Kim Kardashyan is sure that the Armenian National Football team still has the chance to hold a match in the world league that is to be held in Brasilia in 2014. Yesterday our team took a victory over the Danish team with 4:0 score in Copenhagen, and this fact has impressed Kim.
“Go Armenia! Did you see how Armenian team defeated the Danish team with the score of 4:0 in the football match? The dream of leaving for world championship is still alive,” she wrote on her twitter account.
Armenia has received 6 points after 6 matches and is on the 4th place in its group. The teams of Italy (15 points), Bulgaria (10 points) and Czech Republic (9 points) precede our team.