Էջմիածնի բնակիչն Օրանժի շնորհիվ կմեկնի Ռուսաստան
Այսօր հայտնի է դարձել այն երջանիկ բաժանորդը, ով ստացել էր անցած շաբաթ՝ հունիսի 10-ից 16-ն ընկած ժամանակահատվածի 50,000-րդ միջազգային հեռախոսազանգը: Նա Էջմիածնի բնակիչ Հերիքնազ Մալխասյանն է, ում զանգահարել էր ամուսինը Ռուսաստանից: Այսօր Orange-ի գրասենյակում Հերիքնազը ստացավ առաջիկա ամռան ընթացքում Ռուսաստան մեկնելու օդանավի տոմսի հավաստագիր: Այս մասին տեղեկացնում են ընկերության մամուլի ծառայությունից:
«Հերիքնազն արդեն վեցերորդ բաժանրդն է, ով այս տարի Orange-ից անակնկալ տոմս է ստանում՝ պարզապես միջազգային զանգ ընդունելու համար: Մոտակա շաբաթների ընթացքում մենք շարունակելու ենք ամեն երկուշաբթի օրվանից հաշվել մուտքային միջազգային զանգերը, այնպես որ դեռ շատ հաջողակներ են գրացվելու: Մեր մյուս բաժանորդներին պարզապես խորհուրդ կտանք խրախուսել արտերկրում ապրող իրենց ազգականներին ու մտերիմներին ավելի հաճախ զանգահարել իրենց Orange համարին»,-ասել է Օրանժ Արմենիայի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Աղբյուրը հիշեցնում է, որ մինչև հուլիսի 28-ը ամեն շաբաթ Orange-ի այն բաժանորդը, ով ստացել է առնվազն 1 րոպե տևողությամբ 50,000-րդ միջազգային զանգը, կստանա օդանավի մեկ տոմս դեպի այն երկիրը, որտեղից ստացել է այդ հեռախոսազանգը: Հաջողակ բաժանորդները կկարողանան իրականացնել իրենց ճամփորդությունն առաջիկա ամռան ընթացքում` իրենց նախընտրած ժամանակահատվածում:

Orange customer receiving 50,000th international call of last week will travel to Russia
Today the name of the lucky customer who has received the 50,000th international call in the period of June 10 to 16 was known. The lucky customer is Heriknaz Malkhasyan from Etchmiadzin who received the call from her husband. Today Heriknaz received a certificate for an air ticket that she can use during the upcoming summer period.
Aram Mkrtchyan, Orange Armenia Marketing Director, noted: “This is the sixth customer who gets a surprise gift from Orange just for receiving an international call. We will continue counting all international incoming calls starting from each Monday for the upcoming weeks, and many lucky customers yet to be recorded. We simply recommend our customers to encourage their relatives and close ones living abroad to call them on their Orange numbers more frequently.”
The name of the lucky customer of every week will be revealed during the following week, company’s press service reported.