«ԱրմենՏել»-ն էապես նվազեցնում է հեռախոսագծի վերականգնման սակագինը
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) ֆիքսված հեռախոսակապի բաժանորդների համար հայտարարում է ակցիայի անցկացման մասին: Մինչև ս.թ. հոկտեմբերի 31-ը Ֆիզիկական և իրավաբանական անձինք կարող են վերականգնել իրենց ֆիքսված հեռախոսային համարները` վճարելով ընդամենը 10 դրամ:
«Մեր ընկերությունն իրականացնում է ակցիա ուղղված ֆիքսված հեռախոսագծի վերականգնման սակագնի նվազեցմանը նախապես հայտարարված սակագնային սոցիալական քաղաքականության շրջանակում: Այս քայլը պայմանավորված է հաճախորդների կողմից ստացվող դիմում խնդրանքներով, ովքեր ցանկանում են վերականգնել իրենց Beeline հեռախոսահամարը, և ես վստահ եմ, որ բաժանորդներն ուրախությամբ կօգտվեն մեր առաջարկից», - նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր Տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
ֆիքսված հեռախոսակապի վերականգնման ակցիան հասանելի է այն բաժանորդներին, ովքեր ունեն ընթացիկ ժամկետանց պարտքեր: Այս առաջարկից օգտվելու համար բաժանորդը պետք է մարի ժամկետանց պարտքն անմիջապես կամ տարաժամկետ կարգով:
Ակցիայի մասին հավելյալ տեղեկատվություն կարելի է ստանալ զանգահարելով 100 անվճար հեռախոսահամարին, www.beeline.am կայքում կամ ընկերության մոտակա վաճառքի և սպասարկման գրասենյակում:
Հիշեցնենք, որ «ԱրմենՏել» ընկերությունը նախկինում նաև էապես նվազեցրել է նոր հեռախոսագծի միացման սակագինը` սահմանելով այն 2400 դրամ Ֆիզիկական և իրավաբանական անձանց համար:

ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) проводит акцию для абонентов фиксированной телефонной связи. Как сообщает Служба по связям с общественностью компании, до 31 октября текущего года физические и юридические лица могут восстановить фиксированную телефонную линию, заплатив всего 10 драмов.
«Наша компания проводит акцию по снижению цен на услугу восстановления фиксированной телефонной линии в рамках объявленной ранее социальной тарифной политики. Этот шаг продиктован участившимися обращениями клиентов, желающих восстановить телефонный номер Beeline, и я уверен, что абоненты с радостью воспользуются нашим предложением», – отметил Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Андрей Пятахин.
Акция по восстановлению фиксированной телефонной линии распространяется на тех абонентов, которые имеют текущую просроченную задолженность. Для того чтобы воспользоваться предложением, абоненту необходимо погасить задолженность сразу или поэтапно. Подробную информацию об акции можно получить по бесплатному телефонному номеру 100, в офисах продаж и обслуживания Beeline или на официальном сайте компании www.beeline.am.
Напомним, что ранее компания «АрменТел» также существенно снизила тариф на подключение новой телефонной линии, установив цену в 2400 драмов для физических и юридических лиц.