«ԱրմենՏել» ընկերությունը բացում է վաճառքի և սպասարկման երկրորդ գրասենյակը Դավիթաշեն համայնքում
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է Դավիթաշեն համայնքում վաճառքի և սպասարկման նոր գրասենյակի բացման մասին:
Beeline վաճառքի և սպասարկման նոր գրասենյակը գտնվում է Դավիթաշենի կենտրոնական հատվածում` Տիգրան Պետրոսյան 17/8 հասցեում: Գրասենյակն աշխատելու է երկուշաբթիից-ուրբաթ` ժամը 9:00-ից մինչև 18:00-ն առանց ընդմիջման: Նոր բացված գրասենյակի աշխատանքներին զուգահեռ շարունակելու է աշխատել Դավիթաշեն համայնքի 3-րդ թաղամասի 25/1 հասցեում գտնվող Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակը:
«Համաձայն բաժանորդների սպասարկման որակի բարելավմանն ուղղված ռազմավարության մենք շարունակում ենք ընդլայնել Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակների ցանկը` ձգտելով ավելի մոտ գտնվել յուրաքանչյուր հաճախորդի: Համոզված եմ, որ այցելելով նոր գրասենյակ մեր բաժանորդները կգնահատեն մեր ժամանակակից և հարմարավետ ձևավորումը, ջերմ միջավայրը և բարձրակարգ սպասարկումը», - նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը գրասենյակի բացման արարողության ժամանակ:
Beeline բջջային, ֆիքսված և ինտերնետ ծառայության բաժանորդները կարող են դիմել նոր գրասենյակ մեր կողմից մատուցվող ծառայություններին վերաբերող ցանկացած հարցով:
«ԱրմենՏել» ընկերությունը շարունակում է ընդլայնել գրասենյակների ցանկն ինչպես մայրաքաղաքում, այնպես էլ շրջանններում: Դեկտեմբերի 6-ի դրությամբ Հայաստանում գործում է 83 վաճառքի և սպասարկման գրասենյակ, որից 27–ը` Երևանում:

Компания «АрменТел» открывает второй офис продаж и обслуживания в административном районе Давидашен
Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет об открытии нового офиса продаж и обслуживания в административном районе Давидашен г. Еревана.
Новый офис продаж и обслуживания расположен в центральной части Давидашена по адресу ул. Тиграна Петросяна, 17/8. Рабочий график офиса - с понедельника по пятницу с 9:00 до 18:00 без перерывов на обед. Наряду с этим, в Давидашене продолжает действовать офис продаж и обслуживания Beeline по адресу 3-й квартал, дом 25/1.
«В соответствии со стратегией улучшения клиентского обслуживания мы продолжаем расширять сеть офисов продаж и обслуживания Beeline, стремясь быть ближе к каждому клиенту. Я уверен, что посетив новый офис, наши клиенты оценят современное, удобное оформление, доброжелательную атмосферу и высококачественное обслуживание наших сотрудников», — отметил Генеральный директор компании «АрменТел» Андрей Пятахин, присутствовавший на церемонии открытия.
Абоненты фиксированной, мобильной и интернет связи Beeline могут обращаться в новый офис по самому широкому кругу вопросов, таких как подключение услуг, оплата счетов и многое другое.
«АрменТел» продолжит развивать сеть офисов продаж и обслуживания, как в столице, так и в регионах. По состоянию на 6 декабря момент в Армении действуют 83 ОПиО, 27 из которых находятся в Ереване.