Ամանորյա ակցիա «ԱրմենՏել» ընկերության կողմից. 2014 անվճար ներցանցային րոպե կամ 2014 մեգաբայթ՝ նվեր
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է Beeline շարժական կապի կանխավճարային և հետվճարային համակարգերի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար Ամանորյա ակցիայի անցկացման մասին։ Ակցիայի շրջանակում մինչև 2014թ–ի հունվարի 15-ը, Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակներում բջջային հեռախոս ձեռք բերելու դեպքում ընկերությունը բաժանորդին կնվիրի 2014 անվճար ներցանցային րոպե կամ 2014 մեգաբայթ, որոնք կարելի է օգտագործել ակտիվացնելուց հետո՝ 30 օրվա ընթացքում։
«Ամանորի նախաշեմին մենք ավելացրել ենք հեռախոսների տեսակները Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակներում և որոշել ենք մատուցել յուրահատուկ նվեր շարժական կապի բաժանորդներին։ Գնելով հեռախոս՝ բաժանորդը նվեր կստանա անվճար ներցանցային րոպեներ կամ մեգաբայթեր։ Ընկերության անունից ի սրտե շնորհավորում եմ մեր բաժանորդների Ամանորն ու Սուրբ Ծնունդը։ Ցանկանում եմ, որ նրանք առավելագույնս գոհ լինեն մեր պարզ և հասարակ ծառայություններից, որոնք ստեղծված են հատուկ իրենց համար», - նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Ծառայության, ինչպես նաև հեռախոսների տեսակների մասին հավելյալ տեղեկատվություն կարող եք ստանալ այցելելով Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակներ կամ www.beeline.am կայք։

Компания «АрменТел» объявляет о проведении новогодней акции
Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о проведении новогодней акции для физических лиц, абонентов постоплатной и предоплатной систем расчета мобильной голосовой связи Beeline.
В рамках акции, до 15 января 2014 года, при покупке мобильных телефонов в офисах продаж и обслуживания «АрменТел» подарит абонентам 2014 бесплатных внутрисетевых минут или 2014 мегабайтов мобильного трафика, которые будут доступны для использования в течение 30 дней после активации.
«На пороге Нового года мы обновили линейку телефонов в офисах продаж и обслуживания Beeline и решили преподнести особенный подарок абонентам мобильной связи. Купив телефон, абонент получит в подарок бесплатные минуты или объем мобильного интернета. От имени компании я поздравляю всех наших абонентов с наступающим Новым годом и Рождеством. Желаю, чтобы в новом году наши абоненты получили максимум удовольствия от пользования простыми и удобными продуктами, созданными специально для них», — отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Андрей Пятахин.