ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի հաճախորդները հնարավորություն ունեն մասնակցելու Բրազիլիայում կայանալիք Ֆուտբոլի աշխարհի առաջնությանը
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն իր բոլոր Visa քարտապանների համար հայտարարում է հերթական բացառիկ ակցիա:
2014թ. հունվարի 2-ից մինչև փետրվարի 2-ը ներառյալ բանկի հաճախորդները, կատարելով ցանկացած գումարի չափով գնումներ Դուբայի շոփինգ փառատոնում և գնման դիմաց վճարելով ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Visa քարտով, կստանան հնարավորություն մասնակցելու բազմաթիվ մրցանակների խաղարկությանը, ինչպես նաև շահելու 2014թ. Բրազիլիայում կայանալիք ֆուտբոլի աշխարհի առաջնության “All inclusive” 3 ուղեգրերից մեկը:
Ընկերության մամուլի ծառայության հաղորդմամբ, գլխավոր մրցանակի խաղարկությունը տեղի կունենա 2014թ. մարտին: ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Visa քարտապանները բացառիկ հնարավորություն կունենան աջակցելու իրենց նախընտրած թիմին հենց Բրազիլիայում:
Դուբայի 19-րդ շոփինգ փառատոնն (Dubai Shopping Festival 2014) անցկացվելու է 2014թ. հունվարի 2-ից մինչև փետրվարի 2-ը:
Նշված ժամանակահատվածում Դուբայում առաջարկվում են մեծ զեղչեր ապրանքների, ինչպես նաև տարվա մեջ ամենացածր գները զվարճանքների համար: Զբոսաշրջիկներն ամբողջ աշխարհից կարող են գնել հագուստ, կոշիկ, մանկական ապրանքներ, աքսեսուարներ, կոսմետիկա և օծանելիք հանրահայտ բրենդերից:
Զեղչեր տրամադրում են ավելի քան 6 հազ. խանութներ ու առևտրի կետեր, 50 առևտրի կենտրոններ: Բացի այդ այնտեղ անցկացվում են նորաձևության ցուցադրություններ, երաժիշտների, փողոցային արտիստների ելույթներ և այլ զվարճանքներ:

Банк ВТБ (Армения) объявляет очередную уникальную акцию в преддверии ЧМ-2014 по футболу
Банк ВТБ (Армения) для всех своих клиентов-держателей карт Visa объявляет очередную уникальную акцию. С 2 января по 2 февраля 2014 года клиенты банка, совершая покупки на любую сумму по карте Visa Банка ВТБ (Армения) на Дубайском торговом фестивале, могут принять участие в розыгрыше многочисленных призов, а также выиграть одну из трех поездок на двоих по системе «все включено» на Чемпионат мира по футболу 2014 в Бразилии.
Розыгрыш главного приза акции состоится в марте 2014 года. У клиентов Банка ВТБ (Армения)-держателей карт Visa будет исключительная возможность поддержать любимую футбольную команду в Бразилии.
Девятнадцатый Дубайский торговый фестиваль (Dubai Shopping Festival 2014) пройдет со 2 января по 2 февраля 2014 года.
В отмеченный период Дубай предлагает большие скидки на товары и бесконечное число развлечений по самым низким ценам в году. Туристы со всего мира могут сделать удачные покупки одежды, обуви, детских товаров, аксессуаров, косметики и парфюмерии именитых брендов.
В распродажах участвуют около 6 тыс. магазинов и торговых точек, а также 50 торговых центров. Кроме того, здесь проходят модные показы, выступления музыкантов, уличных артистов, жонглеров и другие развлечения.