Վ. Ժիրինովսկի. Հաջորդ տարի մեծ ինքնաթիռով թռչելու ենք Երևան՝ «Եվրատեսիլը» դիտելու
««Եվրատեսիլ-2014» երգի միջազգային մրցույթում հաղթելու ամենամեծ շանսերն ունի Հայաստանի ներկայացուցիչ Արամ MP3-ին,-«Ռոսսիա» հեռուսաընկերությամբ նման կարծիք է հայտնել ՌԴ Լիբերալ դեմոկրատական կուսակցության նախագահ Վլադիմիր Ժիրինովսկին:
«Ես խոստանում եմ, որ հաջորդ տարի մենք մեծ ինքնաթիռով թռչելու ենք Երևան՝ Եվրատեսիլի»,- ասել է Ժիրինովսկին:
Հիշեցնենք, որ նախօրեին կայացել է մրցույթի առաջին կիսաեզրափակիչը: Ժյուրիի և հեռուստադիողի քվեարկության արդյունքում` 50/50 հարաբերակցությամբ՝ Արամը և ևս 9 երկրի ներկայացուցիչ 16-ից անցել են եզրափակիչ փուլ:

Жириновский собрался лететь в Армению на Евровидение-2015
Российский политик, лидер ЛДПР Владимир Жирновский заявил, что больше всего шансов на победу в конкурсе «Евровидение-2014» у представителя Армении Арама MP3. Об этом он сказал в эфире телеканала «Россия».
«У него есть большой шанс победить, и я обещаю на будущий год мы снарядим большой самолет и полетим все в Ереван – на Евровидение», – сказал В. Жириновский.
Напомним, клип на песню Not Alone Арама MP3 – один из лидеров по количеству просмотров в YouTube. Автором слов песни является член клуба «Vitamin» Гарик Папоян, музыку написал сам Арам, аранжировку сделала Лилит Навасардян, а режиссером клипа является Григор Гаспарян. Арам MP3 выйдет на сцену один, без бэк-вокала.