Ջորջ Քլունին կայցելի Հայաստան. հաստատել է Սերժ Թանկյանը
«Ջորջ Քլունին հաջորդ տարվա ապրիլին կայցելի Հայաստան, սա անհերքելի ճշմարտություն է»: Այս մասին իր ինստագրամի էջում նկար հրապարակելով՝ գրառել է System of a Down-ի մեներգիչ Սերժ Թանկյանը:
Հիշեցնենք, որ System of a Down խումբը Հայոց ցեղասպանության 100-րդ տարելիցի կապակցությամբ հանդես է գալու «Wake Up The Souls» համերգային շրջագայությամբ: Այն մեկնարկելու է ապրիլի 10-ին՝ Լոնդոնում, այնուհետև կլինեն Քյոլնում, Լիոնում, Բրյուսելում, Ամստերդամում, Մոսկվայում, եզրափակվելու է ապրիլի 23-ին՝ Երևանում՝ Հանրապետության հրապարակում:

Джордж Клуни посетит Армению в апреле 2015 года
Известный голливудский актер Джордж Клуни посетит Армению в апреле 2015 года. Об этом в своем Instagram сообщил солист популярной рок-группы System of a Down Серж Танкян.
«Это неопровержимая истина», – написал он.
Отметим, рок-группа System of a Down (SOAD) по случаю 100-й годовщины Геноцида армян в Османской империи отправится в концертное турне под названием Wake Up The Souls Tour. Турне стартует 10 апреля в Лондоне, в рамках турне группа выступит в Кельне, Лионе, Брюсселе, Амстердаме, Москве. Завершающий концерт состоится 23 апреля в Ереване – на Площади Республики.