Խանդոտ չինուհին երկու անգամ կտրել է ամուսնու սեռական օրգանը
Խանդոտ չինուհին նախօրեին հասցրել է երկու անգամ կտրել դավաճան ամուսնու առնանդամը: «Լենտա.ռու»-ի փոխանցմամբ, դեպքը տեղի է ունեցել այն բանից հետո, երբ 21-ամյա Ֆեն Լուն հայտնաբերել է, որ 32-ամյա ամուսինն իրեն դավաճանում է: Հեռախոսի միջոցով տղամարդը սիրուհուն էլեկտրոնային նամակ է գրել, բայց մոռացել է դուրս գալ էլ. փոստից, ինչի հետևանքով կինն իմացել է իրականությունը:
Զայրացած կինը դանակով մտել է ննջասենյակ ու կտրել ամուսնու սեռական օրգանը: Տուժածը հոսպիտալացվել է, բժիշկներին հաջողվել է վերականգնել օրգանը: Սակայն խանդից կուրացած կինը հաջողացրել է մտնել հիվանդասենյակ, կտրել օրգանն ու դուրս նետել պատուհանից:
Կատարվածից հետո նա փորձել է փախչել հիվանդանոցից, սակայն արնաթաթախ ամուսինը կարողացել է նրան բռնել հիվանդանոցի դռների մոտ ու մի լավ ծեծել: Այժմ կինը ձերբակալված է, նա մեղադրվում է առողջությանը ծանր վնաս հասցնելու մեջ: Նրան մինչև տասը տարի ազատազրկում է սպառնում:
Նշվում է, որ տղամարդու օրգանը կրկին վերականգնել չի հաջողվել, քանի որ առնանդամն այդպես էլ չեն գտել: Ոստիկանությունում ենթադրում են, որ այն հնարավոր է փողոցային կենդանիներին՝ շներին կամ կատուներին նետած լինեն:
Նշվում է, որ տղամարդը հինգ երեխա ունի, բայց հայտնի չէ, թե ով է նրանց մայրը: Սիրուհուն տեղի ունեցածն այնքան էլ չի մտահոգել:
Չինաստանում սա նմանատիպ առաջին դեպքը չէ, նախորդ տարվա սեպտեմբերին մի չինուհի էլ ամուսնու առնանդամը կտրել ու զուգարանակոնքի մեջ էր նետել:

Китай: ревнивая жена дважды лишила неверного супруга мужского достоинства
Жительница Китая дважды отрезала пенис своему мужу. Как сообщает «Лента.Ру» со ссылкой на The New York Post, это произошло 13 января после того, как 21-летняя Фен Лун (Feng Lung) обнаружила, что ее супруг, 32-летний Фань Лун (Fan Lung) изменяет ей.
Мужчина отправил e-mail своей любовнице с ее телефона, но забыл выйти из почты, в результате чего женщина узнала о его неверности. Придя в бешенство, она ворвалась в спальню и ножницами отрезала пенис мужа. Фань Лун был госпитализирован в местную больницу, где врачам удалось пришить член обратно. Ревнивая женщина, однако, пробралась в больничную палату и снова отрезала мужу пенис и выбросила его в окно.
После этого она попыталась убежать из больницы, но ее муж, истекая кровью, догнал ее у дверей медицинского учреждения и избил. В настоящее время Фен Лун арестована за нанесение тяжкого вреда здоровью.
Отмечается, что снова провести операцию по пришиванию мужчине пениса не удалось, поскольку он так и не был найден. В полиции полагают, что орган могло утащить какое-нибудь уличное животное, например кошка или собака.
По информации СМИ, Фань Лун является отцом пятерых детей. При этом неизвестно, были ли они рождены в браке с Фен Лун.
The New York Post отмечает, что любовница мужчины, 21-летняя Чжан Хун (Zhang Hung) спокойно отнеслась к известию о том, что ее возлюбленный лишился мужского достоинства. По ее словам, ее мало волнует, что он потерял способность иметь детей. «У него уже есть пятеро», – отметила она.