Կորպորատիվ հաճախորդների համար արդեն հասանելի է Orange-ի նոր «V-Office» ծառայությունը, որը թույլ է տալիս մեկ համարի ներքո միավորել կորպորատիվ ֆիքսված և բջջային կապի հեռախոսագծերը: Այս նոր ծառայության շնորհիվ՝ այն ընկերությունները, որոնք ունեն մասնաճյուղեր ՀՀ տարբեր մարզերում, կամ որոնց աշխատակցիներն հաճախակի են գրասենյակից դուրս աշխատում, կարող են առանց զգալի ներդրումներ կատարելու մշտապես կապի մեջ լինել իրենց աշխատակիցների հետ ինչպես ֆիքսված, այնպես էլ բջջային հեռախոսակապի միջոցով: Այս մասին հայտնում են Օրանժ Արմենիայի հասարակայնության հետ կապերի ծառայությունից:
Ավելին, «V-Office» ծառայության շնորհիվ վերջիններս կարող են օգտվել կորպորատիվ հեռախոսակապի ծառայությունների ամբողջական փաթեթից նույնիսկ այն վայրերում, որտեղ չկա ֆիքսված հեռախոսակապի ենթակառուցվածք:
«Orange-ը շարունակ ջանքեր է գործադրում իր հաճախորդների համար նորարարական և հարմարավետ առաջարկներ ներկայացնելու ուղղությամբ: Մեր նոր «V-Office» ծառայությունն ընձեռում է ոչ միայն ֆիքսված և բջջային հեռախոսագծերը միավորելու և ընկերության ներքին հեռախոսակապն ու զանգերի փոխանցումը կազմակերպելու հնարավորություն, այլ մեր կորպորատիվ հաճախորդներին թույլ է տալիս նաև անվճար խոսել կորպորատիվ բոլոր հեռախոսագծերով՝ առանց ավտոմատ հեռախոսային կայան ձեռք բերելու անհրաժեշտության», - ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
«V-Office» ծառայության մանրամասները հասանելի են հղումով: Ծառայությունն ակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է ներկայացնել համապատասխան գրավոր հայտ [email protected] էլ. հասցեով կամ զանգահարել 06065 7777 Orange-ի ֆիքսված կապի համարով:

A new Orange “V-Office” service is already available for the benefit of business customers, allowing them to combine corporate fixed and mobile telephony lines in one account. With the new Orange “V-Office” companies, having affiliates in different regions of Armenia, or employees working on the go, will be able -without important investments - to always stay in contact with their staff be it on their fixed or mobile line. Moreover with “V-Office”, they can benefit from the full range of corporate telephony services even in areas with no fixed telephony infrastructure, according to the press service of Orange Armenia.
"Orange constantly puts efforts to creating innovative and comfortable services for clients. Our new “V-Office” service not only provides possibility to combine both fixed and mobile corporate lines and arrange properly all the corporate communication and transfer of calls, but as well enables our business clients to speak free of charge with all of their corporate lines without any need to invest in a PABX.” - said Francis Gelibter, General Director of Orange Armenia.
Details of the Orange “V-Office” service are available at http://orangearmenia.am/en/business/v-office/ activation requests can be submitted in written form to [email protected] or addressed at 06065 7777 Orange fixed number.