Մարտի 24-25-ը Հայաստանի արտգործնախարար Էդվարդ Նալբանդյանի հրավերով Հայաստան պաշտոնական այց կկատարի Վրաստանի արտաքին գործերի նախարար Միխեիլ Ջանելիձեն: Այս մասին հայտնում են ԱԳՆ մամուլի ծառայությունից:
Միխեիլ Ջանելիձեին կընդունի Հանրապետության Նախագահ Սերժ Սարգսյանը: Նախատեսվում է Վրաստանի ԱԳ նախարարի հանդիպումը վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի հետ:
Մարտի 25-ին կկայանան Հայաստանի և Վրաստանի արտգործնախարարների բանակցությունները, որից հետո Էդվարդ Նալբանդյանն ու Միխեիլ Ջանելիձեն հանդես կգան մամուլի համար հայտարարություններով:

Глава МИД Грузии с официальным визитом посетит Армению
По приглашению министра иностранных дел Армении Эдварда Налбандяна 24-25 марта республику с официальным визитом посетит глава МИД Грузии Михеил Джанелидзе. Об этом сообщает пресс-служба армянского внешнеполитического ведомства.
М.Джанелидзе примет президент Армении Серж Саргсян. Запланирована встреча главы МИД Грузии с премьер-министром РА Овиком Абраамяном.
Отмечается также, что 25 марта состоятся переговоры глав МИД двух стран, затем Э.Налбандян и М.Джанелидзе выступят с совместной пресс-конференцией.