Մարտի 24-25-ը Հայաստանի արտգործնախարար Էդվարդ Նալբանդյանի հրավերով Հայաստան պաշտոնական այց կկատարի Վրաստանի արտաքին գործերի նախարար Միխեիլ Ջանելիձեն: Այս մասին հայտնում են ԱԳՆ մամուլի ծառայությունից:
Միխեիլ Ջանելիձեին կընդունի Հանրապետության Նախագահ Սերժ Սարգսյանը: Նախատեսվում է Վրաստանի ԱԳ նախարարի հանդիպումը վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի հետ:
Մարտի 25-ին կկայանան Հայաստանի և Վրաստանի արտգործնախարարների բանակցությունները, որից հետո Էդվարդ Նալբանդյանն ու Միխեիլ Ջանելիձեն հանդես կգան մամուլի համար հայտարարություններով:

Georgian Foreign Minister Mikheil Janelidze will pay an official visit to Armenia on March 24-25 at the invitation of Armenian Foreign Minister Edward Nalbandyan, press department of Armenian Foreign Ministry reports.
President Serzh Sargsyan will receive Minister Janelidze. The meeting between Prime Minister Hovik Abrahamyan and Georgian minister is expected as well.
Negotiations between Armenian and Georgian Foreign Ministers are to be held on March 25 to be followed by press statements of the ministers.