ԼՂՀ ՊՆ-ն հրապարակել է   խաղաղ բնակավայրերի նկատմամբ ադրբեջանական զինուժի  վայրագությունների  ապացույցները
16:13 26/04/2016
ԼՂՀ ՊՆ-ն հրապարակել է խաղաղ բնակավայրերի նկատմամբ ադրբեջանական զինուժի վայրագությունների ապացույցները
Անցած գիշեր, հակառակորդը, օգտագործելով իր զինանոցում առկա գրեթե բոլոր հրետանային զինատեսակները,  արկակոծման է ենթարկել ոչ միայն մարտական հենակետերը, այլև Մարտակերտ և Մատաղիս խաղաղ բնակավայրերը:
ԼՂՀ ՊՆ մամուլի ծառայությունը հրապարակել է   խաղաղ բնակավայրերի նկատմամբ ադրբեջանական զինուժի իրականացրած վայրագությունների փաստացի ապացույցները:

Минобороны НКР обнародовало доказательства варварств ВС Азербайджана в отношении мирных армянских населенных пунктов
17:13 26/04/2016
Минувшей ночью ВС Азербайджана, используя практически все имеющиеся в арсенале артиллерийские орудия, обстреляли не только боевые позиции, но и мирные населенные пункты Мартакерт и Матагис.
Пресс-служба министерства обороны Нагорно-Карабахской Республики обнародовала фактические доказательства варварств, осуществленных ВС Азербайджана в отношении мирных населенных пунктов.