Բեգլարյանի որդին ամուսանում է հոր մանկության ընկերոջ դուստեր հետ. «Հրապարակ»
Սեպտեմբերի 28-ին տրանսպորտի և կապի նախարար Գագիկ Բեգլարյանի որդու հարսանիքն է: Հարսնացուն հոր մանկության ընկերոջ դուստրն է, որն ապրում է Մոսկվայում, դեռ փետրվարին Բեգլարյանները գնացել էին Մոսկվա և նշանադրել որդուն: Այս մասին գրել է «Հրապարակ»-ը:
Հարսանիքը կկայանա «Օջախ» ռեստորանում, հրավիրված է քաղաքական ողջ էլիտան` Սերժ Սարգսյանի, վարչապետի գլխավորությամբ: Մոսկվայից ևս հյուրեր են սպասվում:
«Նշենք, որ նորափեսայի` Հրանտ Բեգլարյանի անունը տարիներ առաջ շրջանառվում էր թիվ 114 դպրոցի մոտ տեղի ունեցած ծեծկռտուքի առնչությամբ, ինչը հերքվել էր Գագիկ Բեգլարյանի կողմից։ Հիշեցնենք, որ Բեգլարյանի դուստրն էլ ամուսնացած է Կենտրոն և Նորք-Մարաշ դատարանի դատավոր Գագիկ Խանդանյանի որդու հետ, որն այժմ վարչական դատարանի դատավոր է»,-հավելել է թերթը:

«Грапарак»: Сын Гагика Бегларяна женится на дочери друга детства отца
Газета «Грапарак» пишет, что 28 сентября состоится свадьба сына министра транспорта и связи Армении Гагика Бегларяна. Невеста – дочь друга детства министра, который живет в Москве. Как отмечает издание, Гагик Бегларян еще в феврале выехал в Москву, чтобы обручить сына
Свадьба состоится в ресторанном комплекса «Оджах», приглашена вся политическая элита страны во главе с президентом Сержем Саргсяном и премьер-министром, ожидаются также гости из Москвы.
«Отметим, что имя жениха – Гранта Бегларяна – несколько лет назад муссировалось в связи с произошедшей у школы № 114 дракой, что было опровергнуто Гагиком Бегларяном.
Напомним дочь Гагика Бегларяна замужем за сына судьи суда административных районов Кентрон и Норк Мараш Гагика Хачатряна, который в настоящее время является судьей административного суда», - отмечает издание.