Կոնվերսբանկը Համազգային թատրոնից հինգշաբթի գնված տոմսերի արժեքի 20 տոկոսը կվերադարձնի
Կոնվերս Բանկը, հետամուտ որդեգրած քաղաքականությանը՝ շարունակում է աջակցել տարբեր մշակութային միջոցառումների անցկացմանը, հովանավորել հայտնի երաժիշտ-կատարողների այցը Հայաստան:
Բանկը հերթական անակնկալն է մատուցում արվեստասերներին՝ Սոս Սարգսյանի անվան Համազգային թատրոնի հետ համագործակցության շրջանակում վերադարձնելով թատրոնի՝ յուրաքանչյուր հինգշաբթի գնված տոմսերի արժեքի 20 տոկոսը: Ակցիայի մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ կայքէջում:
«Ակցիան լինելու է շարունակական: Կոնվերս Բանկը մտադիր է առաջիկայում ևս հաճելիորեն զարմացնել արվեստասերներին»,-հայտնում են բանկից:
Վերջին տարիներին Կոնվերս Բանկի աջակցությամբ են կազմակերպվել համաշխարհային ճանաչում ունեցող օպերային երգչուհի Մոնսարատ Կաբալիե համերգը, Ա. Պիացցոլայի 95-ին նվիրված դասական երաժշտության երեկոն: Բանկը իր ավանդն է ներդրել Արամ Խաչատրյանի 100-ամյակին նվիրված միջոցառումների կազմակերպմանը, ինչպես նաև հովանավորել է համաշխարհային հռչակ ունեցող այնպիսի երաժիշտների ու խմբերի այցը Հայաստան, ինչպիսիք Կարլոս Բուոնոն և Ռաուլ Բարբոզայի գլխավորած տրիոն է:

Converse Bank returns 20 percent of the cost of tickets purchased at Hamazgayin Theatre
Converse Bank, pursuing its adopted policy, continues supporting a variety of cultural events and sponsoring the visit of famous musicians to Armenia.
The Bank has another surprise for art lovers – it returns 20 percent of the cost of tickets purchased at “Hamazgayin Theatre after Sos Sargsyan” every Thursday. The details of the promotion are available on website.
The promotion will be continuous. Converse Bank intends to surprise art lovers pleasantly again, in the nearest future.
It's worth mentioning that in recent years Converse Bank supported organization of the concert of the world-famous opera singer Montserrat Caballe and the evening of classical music dedicated to the 95th year since the birth of A. Piazzolla. The Bank had its contribution to the organization of events dedicated to the 100th anniversary of Aram Khachaturian, and sponsored the visit to Armenia of such world-famous musicians and bands, as Carlos Buono and the trio headed by Raul Barboza.