Արցախի նախագահ. Ծխախոտաբուծությունն Արցախում դարձել է ամենադինամիկ զարգացող ուղղություններից մեկը
Արցախի նախագահ Բակո Սահակյանն ընդունել է «Գրանդ Հոլդինգ» ընկերության նախագահ Միքայել Վարդանյանին և «Մասիս Տոբակո» ընկերության տնօրեն Հովհաննես Թադևոսյանին:
Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչության հաղորդմամբ, հանդիպմանը քննարկվել են Արցախում տարբեր ներդրումային և բարեգործական ծրագրերի իրականացմանն առնչվող հարցեր:
Նախագահ Սահակյանը նշել է, որ ծխախոտաբուծությունն Արցախում դարձել է  գյուղատնտեսության ամենադինամիկ զարգացող ուղղություններից մեկը՝ կարևորելով այստեղ «Գրանդ Հոլդինգ» ընկերության դերակատարությունը:

President of the Artsakh Republic Bako Sahakyan received today president of the "Grand Holding" company Michael Vardanyan and director of the "Masis Tobacco" company Hovhannes Tadevosyan.
According to the release by the Information department at Artsakh President’s Office, issues related to the realization of different investment and philanthropic programs in Artsakh were on the discuss ion agenda.
President Sahakyan noted that cultivation of tobacco in Artsakh had become one of the dynamically developing spheres of agriculture highlighting here the role of the "Grand Holding" company.