Կոնվերս Բանկը սկսել է Իրավաբանական անձանց պետական ռեգիստրի գործակալության գործառույթների  իրականացումը
15:39 09/02/2017
Կոնվերս Բանկը սկսել է Իրավաբանական անձանց պետական ռեգիստրի գործակալության գործառույթների իրականացումը
Կոնվերս Բանկը  փետրվարի 8-ից սկսել է Իրավաբանական անձանց պետական ռեգիստրի գործակալության մի շարք գործառույթների  իրականացումը:
Բանկի մամուլի ծառայության փոխանցմամբ՝ ՀՀ արդարադատության նախարարության և Իրավաբանական անձանց պետական ռեգիստրի գործակալության հետ համագործակցության շրջանակում, Բանկի  «Կիլիկիա» և «Նոր Նորք» մասնաճյուղերում իրականացվում են անհատ ձեռնարկատիրոջ պետական հաշվառման, սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերության և այլ առևտրային կազմակերպությունների պետական գրանցման հետ կապված գործառույթներ, ինչպես նաև մատուցվում են մի շարք այլ ծառայություններ:
«Կոնվերս Բանկը  կարևորում է տվյալ ոլորտում ծառայությունների մատուցումը և առաջիկայում նախատեսում է փուլ առ փուլ ընդլայնել գործընթացում ներգրավված մասնաճյուղերի ցանկը, ինչպես նաև իրականացնել այլ պետական մարմինների գործառույթներ»,- ասել են Բանկում:
Միաժամանակ Բանկում նշեցին, որ հաճախորդները կարող են պետական հաշվառմանը/պետական գրանցմանը զուգահեռ Կոնվերս Բանկում բացել բանկային հաշիվ և օգտվել նաև Բանկի այլ ծառայություններից:
«Այսպիսով՝ մեր Բանկը հնարավորություն է ընձեռում տնտեսավարող սուբյեկտներին մեկ միասնական սպասարկման վայրում օգտվելու բոլոր անհրաժեշտ ծառայություններից, ինչպես նաև պարբերաբար Մեր հաճախորդների համար իրականացվող ակցիաների առավելություններից»,- եզրափակել են Կոնվերս Բանկում:

Converse Bank starts implementing number of functions of the State Register Agency of Legal Entities
15:51 09/02/2017
From February 8 Converse Bank started implementing a number of functions of the State Register Agency of Legal Entities, according to the release, issued by the Bank.
Within the framework of cooperation with the Ministry of Justice of the RA and the State Register Agency of Legal Entities, “Kilikia” and “Nor Nork” branches of the Bank implement the functions of state recording of private entrepreneurs, as well as provide a number of other services related to state registration of limited liability companies and other commercial organizations.
“Converse Bank attaches great importance to the provision of services in this field and in the nearest future plans to gradually expand the list of branches involved in the process, as well as to implement the functions of other state agencies”, - we were told at the Bank.
At the same time, the Bank noted that parallel with state recording/state registration customers can open bank accounts at Converse Bank and make use of other services offered by the Bank.
“Thus, our Bank enables businesses to make use of all necessary services at a single point of service, as well as to benefit from the advantages of regular promotions conducted for our customers”, - concluded at the Bank.