ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի հատուկ առաջարկը՝ ՀՀ Ճանապարհային ոստիկանության աշխատակիցների համար
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը գործարկում է վարկավորման հատուկ առաջարկ, որի շրջանակներում ՀՀ Ճանապարհային ոստիկանության աշխատակիցները կստանան մի շարք արտոնություններ:
Բանկի հասարակայնության հետ կապերից տեղեկացնում են, որ այսուհետ ՀՀ Ճանապարհային ոստիկանության աշխատակիցները կարող են ստանալ վարկային գիծ՝ սկսած 11.5% -ից և սպառողական վարկ՝ սկսած 14.5%-ից: Վարկային սահմաչափը կախված է ՀՀ Ճանապարհային ոստիկանության աշխատակցի զբաղեցրած պաշտոնից` հասնելով մինչև 4 մլն. ՀՀ դրամ: Վարկային գիծը տրամադրվում է մինչև 3 տարի, իսկ սպառողական վարկը` մինչև 5 տարի մարման ժամկետով: Վարկի տրամադրման որոշումը կայացվում է առավելագույնը 1.5 աշխատանքային օրվա ընթացքում:
Վարկը ստանալու համար անհրաժեշտ է ներկայացնել փաստաթղթերի նվազագույն փաթեթ`
•  անձը հաստատող փաստաթուղթ (այդ թվում` վկայական),
• սոցիալական քարտ կամ հանրային ծառայությունների համարանիշ /կամ վերջինիս բացակայության մասին տեղեկանք/:
Բացի արտոնյալ պայմաններով վարկային պրոդուկտներից` ՀՀ Ճանապարհային ոստիկանության աշխատակիցներին տրամադրվում են նաև անվճար աշխատավարձային քարտ, անվճար SMS և Ինտերնետ բանկինգ, ինպես նաև քարտի դրական մնացորդի դիմաց 3% (AMD) և 2% (USD) հաշվեգրման հնարավորություն:
Հաճախորդներին ընձեռվում է նաև այլ բանկերից վարկերի գնման/տեղափոխման հնարավորություն:
Առաջարկի մասին ավելի մանրամասն տեղեկություններ կարելի է ստանալ, այցելելով ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի 65 մասնաճյուղերից որևէ մեկը կամ զանգահարելով Բանկի միասնական տեղեկատվական կենտրոն` 87-87 հեռախոսահամարով:

Банк ВТБ (Армения) представляет специальное предложение для сотрудников Дорожной полиции РА
Банк ВТБ (Армения) запускает специальное предложение кредитования, в рамках которого сотрудники Дорожной полиции РА получат ряд льгот.
Согласно релизу, отныне в Банке ВТБ (Армения) сотрудники Дорожной полиции РА могут получить кредитную линию, начиная от 11.5%, и потребительский кредит – от 14.5%. Кредитный лимит зависит от занимаемой должности сотрудника Дорожной полиции работами, достигная 4 млн. драмов РА.
«Кредитная линия предоставляется со сроком погашения до 3 лет, а потребительский кредит– до 5 лет. Решение о предоставлении кредита принимается максимум в течение 1,5 рабочих дней.
Для получения кредита необходимо представить минимальный пакет документов:
• документ, удостоверяющий личность (в том числе свидетельство),
• социальная карта номер общественных услуг (или его справку об отсутствии такового).
Кроме кредитных продуктов на льготных условиях,  сотрудникам Дорожной полиции также бесплатно предоставляются зарплатные карты, бесплатный СМС- и Интернет-банкинг, а также возможность зачисления карты при наличии положительного остатка 3% (AMD) и 2% (в USD)», – говорится в сообщении.
Также клиентам предоставляется возможность покупки/перевода кредитов из других банков.
Более подробную информацию о специальном предложении можно получить, посетив любой из 65 филиалов Банка ВТБ (Армения) или позвонив в Единый информационный центр Банка по номеру 87-87.