Կոնվերս Բանկը  հայտարարում է «Կերտիր քո վարկային պատմություն» ակցիայի մասին
Կոնվերս Բանկը  կարևորում է երիտասարդներին համապարփակ, նրանց պահանջներին համապատասխան  ծառայությունների մատուցումը իր ուսանող հաճախորդների համար գործարկում է «Կերտիր քո վարկային պատմություն» ակցիան:
«Ակցիայի շրջանակներում՝  մինչև  01.07.2018թ.-ը, քարտերով 500 հազար և ավելի  դրամի անկանխիկ գործարքներ կատարած   Ուսանողները հնարավորություն կստանան Կոնվերս Բանկում ստանալ հիփոթեքային վարկ ՝  գործող  տոկոսադրույքից ցածր դրույքաչափով» ,-հայտնում են բանկից:
Ակցիայի շրջանակներում ուսանողներին մինչև 400հազար դրամ գումարով, 36 ամիս մարման ժամկետով և 15 տոկոս տարեկան դրույքաչափով  վարկային սահմանաչափով MC Standard պլաստիկ քարտ է տրամադրվելու առանց սպասարկման վճարի: Բանկի կանխիկացման կետերում ու բանկոմատներում  գումարի կանխիկացումից միջնորդավճար չի գանձվելու:
Բացի այդ, «Կերտիր քո վարկային պատմությունը» ակցիայի մասնակից ուսանողական զույգերը՝ մեկի գերազանց առաջադիմության  պարագայում, կստանան նվեր քարտ/Visa Classic կամ Master Standard/  150.000 ՀՀ դրամ վարկային սահմանաչափով:
Բանկից նշում են, որ ակցիայի շրջանակում ուսանողներին  նաև բանկային ոլորտում ուսուցման ու վերապատրաստման հնարավորություն կընձեռվի: Մասնավորապես, ակցիայի առավել ակտիվ մասնակիցները  պրակտիկ ուսուցում կստանան Բանկում, ոմանք էլ կգրանցվեն  Կոնվերս Բանկի մարդկային ռեսուրսների պահուստում՝ հետագայում աշխատանքով ապահովման հնարավորությամբ:

Converse Bank attaches great importance to provision of comprehensive services to the youth meeting their needs, and launches the promotion “Create your credit history” for its student customers.
Within the framework of the promotion, until 01.07.2018, the students making non-cash transactions with their cards for the amount of AMD 500 thousand and more will have the opportunity to obtain a mortgage loan at Converse Bank at an interest rate lower than the currently applied rate,” we were told at the Bank, where they added that within the framework of the promotion students would get the MC Standard plastic card with credit limit up to AMD 400 thousand, maturity of 36 months and 15% annual interest rate, without service fee. No encashment fee will be charged when withdrawing money from the Bank's encashment points and ATMs.
Besides, student couples participating in the promotion, in case of excellent study of one of the students, will get a card as a gift /Visa Classic or Master Standard/ with a balance of AMD 150,000.
“Within the framework of the promotion, the students will also have the opportunity of studying and training in the banking sector. Namely, the most active participants of the promotion will get practical training at the Bank; some of them will be registered in the reserve of Converse Bank’s human resources, with the possibility of further employment,” they concluded at Converse Bank.
Please follow this link to see the details of the promotion and the list of the institutes of higher education.