Հիմնանորոգումից և վերազինումից հետո վերաբացվել է Կոնվերս Բանկի «Մեծամոր» մասնաճյուղը
Այսօր հիմնանորոգումից և վերազինումից հետո վերաբացվել է Կոնվերս Բանկի «Մեծամոր» մասնաճյուղը, որտեղ հաճախորդները կարող են օգտվել ունիվերսալ բանկային ծառայությունների ամբողջ փաթեթից՝ ավանդ, վարկ, արտարժույթի փոխանակում, տեղական եւ միջազգային փոխանցումներ և այլն: Բանկի հասարակայնության հետ կապերի բաժնի հաղորդմամբ, մասնաճյուղի տարածքում տեղակայվել են բանկոմատ և վճարային տերմինալ:
Զուգահեռաբար, մասնաճյուղի վերաբացման կապակցությամբ, հաշվի առնելով տարածաշրջանում գյուղվարկավորման նկատմամբ առկա պահանջարկը, մշակվել և «Մեծամոր» մասնաճյուղի հաճախորդներին են առաջարկվում ճկուն արտոնյալ ժամանակահատվածի հնարավորությամբ գյուղվարկեր՝ մրցունակ պայմաններով: Վարկավորման առավելագույն գումարը 20 մլն դրամն է կամ դրան համարժեք արտարժույթը: Մարման ժամկետը մինչև 60 ամիս է, իսկ տարեկան տոկոսադրույքը, կախված արժույթից, սկսվում է 8-12 տոկոս տարեկան դրույքաչափից:
Կոնվերս Բանկի Հաճախորդներին լավագույն պայմաններում բարձրակարգ սպասարկման ապահովման նպատակով մասնաճյուղերի ցանցի ընդլայնման ու տարածքների բարեկարգման աշխատանքները լինելու են շարունակական: Այս տարվա ապրիլին, ընդլայնելով մատուցվող ծառայությունների աշխարհագրությունը, Առինջ Մոլի տարածքում գործարկվել էր Կոնվերս Բանկի «Կոտայք» մասնաճյուղը: Մինչև տարեվերջ նախատեսվում է Երևանում ու մարզերում գործող մի քանի մասնաճյուղի վերանորոգում և արդիականացում, ինչպես նաև նոր մասնաճյուղերի գործարկում:

Converse Bank Metsamor Branch was reopened after renovation and refurnishing, the Bank reported in a release, adding the customers of the branch can use comprehensive banking services, among which deposits, loans, currency exchange, local and cross-border transfers and the like. The branch also locates an ATM and a payment terminal.
Furthermore, given the demand for agro loans in the region, a new competitive product, namely agro loans with a flexible grace period, has been developed to be offered to the customers of METSAMOR Branch. The maximum amount of loan is AMD 20 M or equivalent currency. The maturity is up to 60 months, and the annual interest rate starts at 8-12% depending on the currency.
To offer the customers of Converse Bank high quality services in a most welcoming entourage, the branch network expansion and refurbishment will be an ongoing process. With the intention of expanding the geography of services, Converse Bank KOTAYK Branch was launched at Arinj Mall in April 2017. The Bank plans renovation and modernization of several branches and launch of new branches in Yerevan and the regions by the end of the year.