Հիմնանորոգումից և վերազինումից հետո վերաբացվել է Կոնվերս Բանկի «Մեծամոր» մասնաճյուղը
Այսօր հիմնանորոգումից և վերազինումից հետո վերաբացվել է Կոնվերս Բանկի «Մեծամոր» մասնաճյուղը, որտեղ հաճախորդները կարող են օգտվել ունիվերսալ բանկային ծառայությունների ամբողջ փաթեթից՝ ավանդ, վարկ, արտարժույթի փոխանակում, տեղական եւ միջազգային փոխանցումներ և այլն: Բանկի հասարակայնության հետ կապերի բաժնի հաղորդմամբ, մասնաճյուղի տարածքում տեղակայվել են բանկոմատ և վճարային տերմինալ:
Զուգահեռաբար, մասնաճյուղի վերաբացման կապակցությամբ, հաշվի առնելով տարածաշրջանում գյուղվարկավորման նկատմամբ առկա պահանջարկը, մշակվել և «Մեծամոր» մասնաճյուղի հաճախորդներին են առաջարկվում ճկուն արտոնյալ ժամանակահատվածի հնարավորությամբ գյուղվարկեր՝ մրցունակ պայմաններով: Վարկավորման առավելագույն գումարը 20 մլն դրամն է կամ դրան համարժեք արտարժույթը: Մարման ժամկետը մինչև 60 ամիս է, իսկ տարեկան տոկոսադրույքը, կախված արժույթից, սկսվում է 8-12 տոկոս տարեկան դրույքաչափից:
Կոնվերս Բանկի Հաճախորդներին լավագույն պայմաններում բարձրակարգ սպասարկման ապահովման նպատակով մասնաճյուղերի ցանցի ընդլայնման ու տարածքների բարեկարգման աշխատանքները լինելու են շարունակական: Այս տարվա ապրիլին, ընդլայնելով մատուցվող ծառայությունների աշխարհագրությունը, Առինջ Մոլի տարածքում գործարկվել էր Կոնվերս Բանկի «Կոտայք» մասնաճյուղը: Մինչև տարեվերջ նախատեսվում է Երևանում ու մարզերում գործող մի քանի մասնաճյուղի վերանորոգում և արդիականացում, ինչպես նաև նոր մասնաճյուղերի գործարկում:

После капитального ремонта и переоборудования вновь открылся филиал «Мецамор» Конверс Банка
Сегодня, 27 июля, после капитального ремонта и переоборудования, вновь открылся филиал «Мецамор» Конверс Банка, где клиенты могут воспользоваться полным спектром универсальных банковских услуг: депозит, кредит, обмен валюты, местные и международные денежные переводы и т.д. На территории филиала установлен банкомат и платежный терминал.
«Одновременно с этим, в связи с повторным открытием филиала, принимая во внимание спрос на сельскохозяйственные кредиты в данном регионе, были разработаны сельскохозяйственные кредиты с возможностью применения гибкого льготного периода, которые теперь предлагаются клиентам филиала “Мецамор” на конкурентоспособных условиях. Максимальная сумма кредита составляет 20 млн драмов РА или эквивалентную сумму в иностранной валюте. Срок погашения - до 60 месяцев, а годовая процентная ставка, в зависимости от валюты, начинается с 8-12 процентов», – говорится в сообщении.
Работы по расширению филиальной сети и обустройству помещений, производимые с целью обеспечения высококачественного обслуживания клиентов Конверс Банка на лучших условиях, будут носить непрерывный характер.
В апреле текущего года, расширяя географию предоставляемых услуг, на территории торгового центра «Ариндж Молл» был открыт филиал «Котайк» Конверс Банка. До конца года планируется произвести ремонт и модернизацию несколько филиалов, действующих в Ереване и регионах, а также открыть новые филиалы.