«Samsung Galaxy Note8» նոր սմարթֆոնը՝ նախնական պատվիրման հնարավորությամբ
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է, որ մինչև սեպտեմբերի 21-ը ներառյալ «Samsung Galaxy Note8» պատվիրելու դեպքում գնորդը նաև կստանա «Samsung DeX» աքսեսուար:
«Samsung Galaxy Note8» սմարթֆոնի գինը 579 900 դրամ է: Սարքը կարելի է գնել թե՛ կանխիկ, և թե՛ ապառիկ եղանակով:
Պատվերը կարելի է տեղադրել առցանց կամ այցելելով ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման կենտրոն: Առցանց պատվիրելուց հետո անհրաժեշտ է մինչև սեպտեմբերի 21-ը ներառյալ այցելել մոտակա սպասարկման կենտրոն՝ վճարում կատարելու համար: Կանխիկ եղանակով գնման պատվերը տեղադրելիս` անհրաժեշտ է ամբողջությամբ վճարել սմարթֆոնի արժեքը, իսկ ապառիկի դեպքում՝ կանխավճարի գումարը (նախատեսված լինելու դեպքում) կրկին մինչև ս.թ. սեպտեմբերի 21-ը` ներառյալ:
Աղբյուրի փոխանցմամբ՝ բաժանորդները կկարողանան ստանալ «Samsung Galaxy Note8» հեռախոսը և «Samsung DeX» աքսեսուարը՝ սկսած ս.թ. սեպտեմբերի 22-ից՝ ներկայացնելով անձը հաստատող փաստաթուղթ:
«Հերթական անգամ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ն իր բաժանորդներին հասանելի է դարձնում նոր բարձրակարգ սմարթֆոն, այս անգամ՝ «Samsung Galaxy Note8» սմարթֆոնը, որն առանձնանում է առաջադեմ լուծումներով և յուրահատուկ դիզայնով: Մեզ համար կարևոր է, որ մեր բաժանորդները ցանկության դեպքում կարողանան օգտվել շարժական հաղորդակցության ամենանորարարական, բարձրորակ և հարմարավետ սարքերից»,-ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Մանրամասն տեղեկություններ ստանալու համար կարելի է օգտվել www.mts.am կայքից, զանգահարել 111 անվճար հեռախոսահամարով, հաղորդակցվել մեզ հետ «111 օնլայն» պորտալի միջոցով, կամ այցելել մեր սպասարկման կենտրոններից որևէ մեկը:

ВиваСелл-МТС предлагает новые смартфоны «Samsung Galaxy Note8»
ВиваСелл-МТС сообщает, что заказав смартфон «Samsung Galaxy Note8» до 21-го сентября, 2017г. включительно, также можно получить аксессуар «Samsung DeX».
Согласно релизу, цена смартфона «Samsung Galaxy Note8» – 579 900 драм. Устройство можно приобрести как наличным платежом, так и в рассрочку.
Заказать можно онлайн или посетив центр обслуживания ВиваСелл-МТС. При онлайн заказе необходимо посетить ближайший центр обслуживания до 21 сентября, 2017г. включительно для совершения оплаты. При оформлении заказа для покупки наличным платежом необходимо полностью оплатить стоимость смартфона, а при оформлении покупки в рассрочку – сумму предоплаты (если она предусмотрена), также до 21 сентября, 2017г.
Абоненты смогут получить «Samsung Galaxy Note8» и аксессуар «Samsung DeX» с 22 сентября, 2017 г. представив удостоверяющий личность документ.
«В очередной раз ВиваСелл-МТС предлагает своим абонентам новый высококлассный смартфон, на этот раз – смартфон «Samsung Galaxy Note8», выделяющийся инновационными решениями и оригинальным дизайном. Для нас важно, чтобы наши абоненты при желании могли пользоваться новейшими, удобными и высококачественными устройствами мобильной связи», – сказал генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.
Более подробную информацию можно получить на сайте www.mts.am, позвонив по бесплатному номеру 111, отправив письмо на страницу услуги «111 онлайн» или посетив центр обслуживания ВиваСелл-МТС. Для того, чтобы узнать о новостях первыми, следите за страницей ВиваСелл-МТС в Facebook: https://www.facebook.com/MTSArmenia/