Ամենամսյա պարբերականությամբ ավանդի տոկոսների ստացման հնարավորությամբ
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը մեկնարկում է «Շահավետ» և «Պրոգրես» ֆիզիկական անձանց կողմից ժամկետային ավանդների ներգրավում՝ ամենամսյա պարբերականությամբ տոկոսների վճարման հնարավորությամբ, տարեկան հետևյալ տոկոսադրույքներով.
. ՀՀ դրամ՝ 8.25
. ԱՄՆ դոլար՝2.4 %
. Եվրո՝ 0.95%
. Ռուբլի՝ 4.5 %
Կուտակված տոկոսագումարները հաշվեգրվում են ավանդատուի հաշվին յուրաքանչյուր ամիս (30 օրացուցային օր պարբերականությամբ):
Բանկից հայտնում են, որ ավանդները կարող են ձևակերպվել ՀՀ ռեզիդենտ և ոչ ռեզիդենտ ֆիզիկական անձանց կողմից առավելագույնը 730 օր ժամկետով:
Տոկոսագումարը հաճախորդի ցանկությամբ կարող է հաշվեգրվել նաև MasterCard և Visa միջազգային վճարային համակարգերի պլաստիկ քարտերին, որոնք Բանկը ավանդատուներին տրամադրում է որպես նվեր և առանց քարտի սպասարկման ամսական միջնորդավճարի՝ ավանդի գործողության ողջ ժամկետի ընթացքում:
«Շահավետ» և «Պրոգրես» ավանդների պայմանների մասին ավելի մանրամասն տեղեկատվութոյւն կարելի է ստանալ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի մասնաճյուղային ցանցում, www.vtb.am կայքում կամ զանգահարելով Բանկի Միասնական տեղեկատվական ծառայություն՝ 87-87 հեռախոսահամարով:

Банк ВТБ (Армения) запускает срочные вклады с возможностью получения процентов с ежемесячной периодичностью
12:09 25/09/2017
В Банке ВТБ (Армения) начинается привлечение срочных вкладов от физических лиц «Выгодный» и «Прогресс» с возможностью выплаты процентов с ежемесячной периодичностью по следующим годовым процентным ставкам:
• Драмы РА – до 8.25%
• Доллары США – до 2.4%
• Евро – до 0.95%
• Рубли РФ – до 4.5%
Согласно релизу, накопленные за месяц проценты зачисляются на счет вкладчика каждый месяц (с периодичностью 30 календарных дней).
Вклады могут быть оформлены физическими лицами резидентами и не резидентами РА на максимальный срок 730 дней.
По желанию клиента сумма процентов может зачисляться также на пластиковые карты международных платежных систем Mastercard и Visa, которые Банк предоставляет вкладчикaм в качестве подарка и без ежемесячной комиссии за обслуживание в течение всего периода действия депозита.
Более подробную информацию об условиях вкладов «Выгодный» и «Прогресс» можно узнать в филиальной сети Банка ВТБ (Армения), на сайте www.vtb.am, а также в Единой информационной службе Банка по номеру 87-87.