ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հրավիրում է «ՎՏԲ Կրեմլի Գավաթ» Թենիսի միջազգային մրցաշարին
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի այն հաճախորդները, ովքեր ստանում կամ ուղարկում են  դրամական փոխանցումներ ք. Մոսկվա և հակառակ ուղղությամբ «Յունիստրիմ» դրամական փոխանցումների համակարգով մինչև 13.10.2017թ., կստանան հրավեր՝ «ՎՏԲ Կրեմլի Գավաթ» Թենիսի միջազգային մրցաշարին, որն անց է կացվելու 2017 թ. հոկտեմբերի 14-ից 19-ը  (ոչ եզրափակիչ օրերին):
Բանկի հանրային կապերի ծառայությունից հայտնում են, որ «ՎՏԲ Կրեմլի Գավաթի» մրցաշարի ֆլայեր ստանալու համար (հանդիսատեսների տրիբունաներ) հաճախորդներին անհրաժեշտ կլինի.
• ուղարկել փոխանցում ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի ցանկացած մասնաճյուղից "Յունիստրիմ" դրամական փոխանցումների համակարգով ավելի քան 1.000 USD/1.000 ԵՎՐՈ/60.000 RUR/480.000 AMD չափով,
• կամ հաշվեգրել փոխանցումը քարտին VTB Transfer ծառայության միջոցով, զանգահարելով Բանկի Կոնտակտային կենտրոն՝ 87-87 հեռախոսահամարով:
Հաճախորդին տրամադրվում է մասնակցությունը հաստատող ֆլայեր, որը հետագայում "ՎՏԲ Կրեմլի Գավաթ" Թենիսի միջազգային մրցաշարի դրամարկղում կարող է փոխարինվել տոմսով:
Հրավերը կարող է ձևակերպվել ինչպես ՀՀ-ում գտնվող ուղարկողի/ստացողի անունով, այնպես էլ ՌԴ-ում գտնվող ստացողի/ուղարկողի անունով (հաճախորդի ցանկությամբ):
Յունիստրիմ համակարգով դրամական փոխանցումների համար միջնորդավճարը սկսվում է դրամական փոխանցման գումարի 0.5% - ից: ՀՀ դրամով դրամական փոխանցումների ուղարկումը կամ վճարումը անվճար է:
Ակցիային մասնակցելու մասին ավելի մանրամասն տեղեկատվություն կարելի է  ստանալ Բանկի մասնաճյուղերում, www.vtb.am պաշտոնական կայքում և զանգահարելով Բանկի Միասնական տեղեկատվական ծառայություն՝ 87-87 հեռախոսահամարով:

Банк ВТБ (Армения) приглашает на Международный теннисный турнир
Клиенты Банка ВТБ (Армения), получающие или отправляющие денежные переводы по системе денежных переводов “Юнистрим” в/из г. Москва, до 13.10.2017г. получат приглашение на Международный теннисный турнир «ВТБ Кубок Кремля», проводимый с 14 по 19 октября 2017 г. (не финальные дни).
Согласно релизу, для получения флаера на турнир «ВТБ Кубок Кремля» (зрительские трибуны) клиентам будет необходимо:
• отправить перевод из любого филиала Банка ВТБ (Армения) по системе денежных переводов “Юнистрим” на сумму более 1.000USD/1.000EUR/60.000RUR/480.000AMD.
• или зачислить перевод на свою карту посредством услуги VTB Transfer, позвонив в Контактный центр Банка по номеру 87-87.
Клиенту предоставляется флаер, подтверждающий участие, который далее может быть заменен на билет в кассе Международного теннисного турнира «ВТБ Кубок Кремля».
Приглашение может быть оформлено как на имя отправителя/получателя, находящегося в РА, так и на имя получателя/ отправителя, находящегося в РФ (по желанию клиента).
Комиссия за денежный перевод в Москву по системе Юнистрим начинается от 0.5% от суммы денежного перевода. Отправка или выплата денежных переводов в драмах РА бесплатные.
Более подробную информацию об участии в акции можно получить в филиалах Банка, на официальном сайте www.vtb.am и в Единой информационной службе Банка по номеру 87-87.