Կոնվերս բանկի ակցիան՝ արտերկրից դրամական փոխանցումներ ստացողների համար
Կոնվերս Բանկը գործարկել է ակցիա արտերկրից պարբերաբար դրամային փոխանցումներ ստացող հաճախորդների համար:
«Ակցիայի շրջանակներում Կոնվերս Բանկը հաճախորդներին է առաջարկում փոխանցված գումարները ստանալ Տրանսֆեր վճարային քարտերով և օգտվել արժույթի՝ արտոնյալ պայմաններով  փոխարկման հնարավորությունից:Մասնավորապես, մինչև դեկտեմբերի 30-ը  դոլարը կփոխարկվի բանկում գործող կանխիկի առքի փոխարժեքից 1, եվրոն՝ 2 դրամով, իսկ ռուբլին՝ 10 լումայով ավելի բարձր փոխարժեքով»,- հայտնել են բանկի հասարակայնության հետ կապերի ծառայությունից՝ հավելելով, որ ակցիայի շրջանակում հաճախորդներին Trasnfer քարտ է տրամադրվելու անվճար:
Զուգահեռաբար, վերջին երկու ամիսներին նվազագույնը 200000 դրամ ընդհանուր գումարի 3 և ավելի փոխանցում ստացած հաճախորդներին ակցիայի շրջանակներում մինչեւ 500 հազ. դրամի չափով վարկային սահմանաչափի հնարավորություն է ընձեռվելու, իսկ MasterCard Standard՝ քարտ է տրամադրվելու գործող սակագնից 50%-ով ցածր գնով և սպասարկման վճարով:

В Армении проводится акция для клиентов, получающих денежные переводы из-за границы
«В рамках акции Конверс Банк предлагает своим клиентам получать денежные переводы по платежным картам Трансфер и воспользоваться возможностью конвертации валюты на льготных условиях. В частности, до 30 декабря доллары будут конвертироваться по обменному курсу на 1 драм, евро – на 2 драма, а рубли - на 10 лум выше действующего в банке обменного курса наличной покупки», – отметили в банке, добавив, что в рамках акции клиентам будет бесплатно предоставлена карта Трансфер.
В то же время, как отмечается, клиентам, получившим за последние два месяца 3 и более денежных переводов на общую сумму не меньше 200000 драмов, в рамках акции будет предоставлена возможность получения кредитного лимита на сумму до 500 тысяч драмов, а карта MasterCard Standard будет предоставляться по цене и с платой за обслуживание со скидкой в размере 50% от действующего тарифа.