ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հայտարարում է «Աշնանային խնայողություններ» ակցիան
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը գործարկում է հատուկ առաջարկ՝ ֆիզիկական անձանց համար ավանդների մասով:  Սկսած 23.10.2017 թ.-ից ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում AMD և USD արժույթներով «Շահավետ» և «Պրոգրեսիվ» ավանդները ձևակերպելիս գործելու են "Աշնանային խնայողություններ" ակցիայի պայմանները:
Բանկի մամուլի բաժնի տարածած հաղորդագրության համաձայն, ակցիայի շրջանակներում նշված ավանդների համար գործում են բարձր տոկոսադրույքներ. AMD-ով ավանդների տոկոսադրույքները` մինչև 10%, USD-ով՝ մինչև 3%: Հաճախորդների հարմարավետության բարձրացման նպատակով Բանկում գործում է նաև ամսական պարբերականությամբ ավանդների տոկոսները ստանալու հնարավորություն: Ակցիայի ժամկետ՝ մինչև 25.12.2017թ.:
«Շահավետ» և «Պրոգրեսիվ» ավանդները կարող են ձևակերպել ՀՀ ռեզիդենտ և ոչ ռեզիդենտ ֆիզիկական անձինք առավելագույնը 730 օր ժամկետով: «Շահավետ» ավանդն ունի ավելի բարձր եկամտաբերություն, սակայն չի նախատեսում  միջոցների  մուտքագրում  և ելքագրում ավանդի գործողության ընթացքում:
«Պրոգրեսիվ» ավանդը նախատեսում է միջոցների համալրում, ինչը հնարավորություն է ընձեռում հաճախորդներին աստիճանաբար կուտակել միջոցներ կոնկրետ նպատակներով ու միաժամանակ ստանալ ավանդի մնացորդի տոկոսները: Վերոնշյալ ավանդները ձևակերպելիս Բանկը տրամադրում է հաճախորդներին նվեր՝ VISA կամ MasterCard պլաստիկ քարտ:
Ավելի մանրամասն տեղեկություններ ակցիայի պայմանների վերաբերյալ կարելի է իմանալ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի մասնաճյուղային ցանցում, www.vtb.am կայքում, ինչպես նաև զանգահարելով Բանկի Միասնական տեղեկատվական ծառայություն՝ 87-87 հեռախոսահամարով:

Банк ВТБ (Армения) объявляет акцию «Осенние сбережения»
Банк ВТБ (Армения) запускает специальное предложение по вкладам для физических лиц. Согласно релизу, с 23.10.2017 г. при оформлении вкладов «Выгодный» и «Прогрессивный» в Банке ВТБ (Армения) в валюте AMD и USD будут действовать условия акции «Осенние сбережения».
В рамках акции для указанных вкладов действуют повышенные ставки: процентные ставки вкладов в AMD – до 10%, в USD – до 3%. С целью повышения комфортности клиентов в Банке действует возможность получения процентов по вкладам также на ежемесячной периодичности. Срок акции - до 25.12. 2017г.
«Вклады “Выгодный” и “Прогрессивный” могут оформить физические лица резиденты и не резиденты РА на максимальный срок 730 дней. Вклад “Выгодный” имеет более высокую доходность, но не предусматривает пополнений и снятий средств в период действия вклада. Вклад “Прогрессивный” предусматривает пополнения, что даёт возможность клиентам постепенно накапливать средства для конкретных целей и одновременно получать проценты на остаток вклада. При оформлении вышеуказанных вкладов Банк предоставляет в подарок клиентам пластиковую карту VISA или  MasterCard», – говорится в сообщении.
Более подробную информацию об условиях акции можно узнать в филиальной сети Банка ВТБ (Армения), на сайте www.vtb.am, a также позвонив в Единую информационную службу Банка по номеру 87-87.