Մեկնարկել է Mastercard քարտապանների համար Կոնվերս Բանկի գործարկած ակցիայի երկրորդ փուլը
Մեկնարկել է Mastercard քարտապանների համար Կոնվերս Բանկի գործարկած ակցիայի երկրորդ փուլը: Դրա շրջանակներում Բանկը գործող և նոր հաճախորդներին է առաջարկում է արտոնյալ պայմաններով դառնալ Կոնվերս Բանկ Mastercard Starndart և Mastercard Gold քարտապան  և օգտվել ակցիայի ընձեռած հնարավորություններից:
«Կոնվերս Բանկը և  MasterCard-ը այս ակցիան գործարկում են անկանխիկ գործարքների խթանման նպատակով: Դրա շրջանակներում ընտանիքի՝ 14 տարեկան և ավելի բարձր տարիքի  անդամներին անվճար տրամադրվելու են մեկ քարտային հաշվից սպասարկվող  MasterCard  վճարային քարտեր: Ակցիայի ավարտից հետո մեկ քարտային հաշվից ընտանիքի անդամներին սպասարկող հավելյալ քարտեր ստացած, դրանցով 200000 դրամ և ավելի ընդհանուր գումարի, 10 և ավելի անկանխիկ գործարք կատարած ընտանիքների միջև վիճակահանությամբ  կխաղարկվեն երկու հոգու համար Դուբայ ուղևորության տոմս,  իրային և դրամական պարգևներ»,- հանտնում են Բանկից՝ հավելելով, որ ակցիան գործում է մինչև դեկտեմբերի 6-ը:

Second stage of Converse Bank’s promotion for MasterCard cardholders kicks off
The second stage of Converse Bank’s promotion for MasterCard cardholders has been launched. Within its framework, the bank offers its current and new customers to become Converse Bank’s MasterCard Standard and MasterCard Gold cardholders on preferential terms and take advantage of the opportunities offered by the promotion.
“Converse Bank and MasterCard are launching this promotion to encourage non-cash transactions. Within the framework of the promotion, same family members, aged 14 and older, will be provided with free-of-charge MasterCard payment cards serviced from one card account. Following expiry of the promotion term, a lottery drawing will be held among the families whose members have got additional cards serviced from one card account and have made with them 10 and more non-cash transactions for a total amount of AMD 200000 and bigger. The winners will get air tickets for a travel to Dubai for two persons, as well as commodity and monetary prizes,” the bank sources reported, adding the term of the promotion lasts until December 6.