Մեկնարկել է Mastercard քարտապանների համար Կոնվերս Բանկի գործարկած ակցիայի երկրորդ փուլը
Մեկնարկել է Mastercard քարտապանների համար Կոնվերս Բանկի գործարկած ակցիայի երկրորդ փուլը: Դրա շրջանակներում Բանկը գործող և նոր հաճախորդներին է առաջարկում է արտոնյալ պայմաններով դառնալ Կոնվերս Բանկ Mastercard Starndart և Mastercard Gold քարտապան  և օգտվել ակցիայի ընձեռած հնարավորություններից:
«Կոնվերս Բանկը և  MasterCard-ը այս ակցիան գործարկում են անկանխիկ գործարքների խթանման նպատակով: Դրա շրջանակներում ընտանիքի՝ 14 տարեկան և ավելի բարձր տարիքի  անդամներին անվճար տրամադրվելու են մեկ քարտային հաշվից սպասարկվող  MasterCard  վճարային քարտեր: Ակցիայի ավարտից հետո մեկ քարտային հաշվից ընտանիքի անդամներին սպասարկող հավելյալ քարտեր ստացած, դրանցով 200000 դրամ և ավելի ընդհանուր գումարի, 10 և ավելի անկանխիկ գործարք կատարած ընտանիքների միջև վիճակահանությամբ  կխաղարկվեն երկու հոգու համար Դուբայ ուղևորության տոմս,  իրային և դրամական պարգևներ»,- հանտնում են Բանկից՝ հավելելով, որ ակցիան գործում է մինչև դեկտեմբերի 6-ը:

В Армении начался второй этап акции Конверс Банка для держателей карт MasterCard
Начался второй этап акции, проводимой Конверс Банком для держателей карт MasterCard. В рамках акции Банк предлагает действующим и новым клиентам стать держателями карт Конверс Банка MasterCard Standard и MasterCard Gold на льготных условиях и воспользоваться возможностями, предоставляемыми акцией.
«Конверс Банк и MasterCard проводят эту акцию для стимулирования роста объемов безналичных транзакций. В рамках акции членам семьи в возрасте 14 лет и старше будут предоставляться бесплатные платежные карты MasterCard, обслуживаемые с одного карточного счета. По завершении акции между семьями, получившими дополнительные карты, обслуживающие членов этих семей с одного карточного счета, и совершившими 10 и более безналичных транзакций на общую сумму 200000 драмов РА и больше, посредством лотереи будут разыграны билеты в Дубай для двух лиц, а также вещевые и денежные призы», – отметили в Банке, добавив, что акция действует до 6 декабря.